Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Diane 35 kan pihtisi

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Diane 35 kan pihtisi

Arkadaslar merhaba diane 35 in kan pihtilasmasina yol actigi yan etkilerinden biri beni korkutan biz bu ilaci topikalde olsa uzun yillar boyunca kullanmamiz gerekecek. Bu konu hakkindaki goruslerinizi tum site sakinleri olarak alabilirmiyim
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba diane 35 in kan pihtilasmasina yol actigi yan etkilerinden biri beni korkutan biz bu ilaci topikalde olsa uzun yillar boyunca kullanmamiz gerekecek. Bu konu hakkindaki goruslerinizi tum site sakinleri olarak alabilirmiyim
    Her sabah 150 mg ecopirin (asetilsalisilik asit) içiyorum yıllardır. Yine, topikal olarak ilaç kullanmanın bir sorun yaratacağını düşünmemekle birlikte endişe edenler bu ilacı düşünebilirler.

Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gun 2 adet Diana 35 oral iciorum HIC sorun yasamadim saclar gurlesior iyice
    Iyi cesaret ne zamandır içiyorsun dostum

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ecopirini mi diane kullandiginiz icin mi iciyosunuz
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ecopirini mi diane kullandiginiz icin mi iciyosunuz
    Hayır ecopirin'e yıllar önce başlamıştım. Migrenime iyi geliyor. İçmezsem haftada 2-3 kere tutabiliyor. Düzenli içersem 7-8 ayda bir tutuyor. Hatta şu anda 9 ay oldu migren tutmayalı. Normalde ecopirin'in kalp damar hastalıklarından koruyucu etkisi var. Pıhtılaşmayı önlüyor.

Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gun 2 adet Diana 35 oral iciorum HIC sorun yasamadim saclar gurlesior iyice
    Dostum öncesi ve sonrası fotoları var mı acaba?

Oral hormonal etkileşimli ilaçlar kullandığını belirten paylaşımlar silinmektedir. Bu tür ilaçların kalıcı cinsel yanetkileri olacağından kullanılmasını sacimindoktoru.com kesinlikle önermemektedir!
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    oral kontraseptifleri saç çıkarmak için kullanmayın . Ayrıca Ok ların damar içi pıhtı oluşumuna zemin hazırladığı kesin olarak kanıtlanmış değil ama yine de tıpta kabul gören bir görüş

estirol kremle diana 35 aynı etkiyimi gösterir. yani elsevle hazırladığımız diana 35 + spiro yerine estirol krem ve az miktarda elsevde çözülmüş spiro yu karıştırıp yarı akışkan krem yapsak miracle nin krem formunu elde etmiş olurmuyuz ?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Diana35 etken maddeleri: 2 mg siproteron asetat ve 0,035 mg etinilestradiol içerir.
    Estirol krem etken maddeleri: 1 gramında 1 mg östriol bulunur.

etken madde olarak farklı gibi güzüküyor :S
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Sayfa 1/2 12 SonSon