Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kök hücre tedavisi 200 yıl yada 300 yıl sonra gerçi bellide olmaz umut hep vardır şu an ki kök hücre dedikleri destekleme rejeneratif tıp daha kök hücreye emir verdiremiyoruz saç oluşuyor ama 3 yıl yada başka zaman zarfında o saç başka organa dönüyor mesela kkıl yapıldı 3 yıl sonra bağırsak oluşumu nbaşlıyor yada kanser su an tujisu lab dışında başarı elde eden yok oda yapay deri ile başarı sağladı kök hücre öyle yaptık oldu demekle olmuyor atmasyon laflar....
hicam sizin dediginiz ile kelopesia arasinda nasil bir baglanti var anlayamadim. kelopesia mevcut sac koklerini tedavi edecek. sizin dediginiz sorunlar sifirdan organ yaratma asamasinda ortaya cikiyor. kok hucre nakli zaten yillardir yapilmakta. hatta devlete gidip kok hucre bile bagislayabiliyorsunuz. kelopesia sifirdan sac koku yaratmayacak.

videoda ifikrettin hocanin dedigine gore elde ettikleri kok hucreler butun hucre tipine donusebilme ozelligine sahipmis. yani otolog kok hucre oluyor. ayrica kok hucre yerlestigi bolgede cevresinde ki hucreleride tamir edebiliyormus.

sinuc olarak videoda erkekler uzerinde ki etkileri oodukca etkileyici. 20 gunde bile ileri kellikte baya etkili. ben merak ettim ciksada bi denesek.