Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saç dökülmesi babadan oğula geçen bir mantardır

saç dökülmesi babadan oğula geçen bir mantardır

tvde zap yaparken yaşlı bi bayana denk geldim saç dökülmesi ile ilgili olarak kullandığı cümle buydu. en geç 1 yıla eski saçlarınıza kavuştururum 4. ay kafanızda iltahap patlatırım falan gibi iddalı sözler söylüyordu. bir kaç fotoğraf gösterdi pek ikna olmadım istanbul da kliniği varmış belki burdan yaptıran gören duyan vardır. acaba şarlatan mı yoksa doğruyumu söylüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tek sey diyecegim: "lol"

Yeni Üye
    bunların erkek modelleri yine aynı alet de ben mesihim öyleyim böyleyim diye açıyor ağzını takılma bile

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forneus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tvde zap yaparken yaşlı bi bayana denk geldim saç dökülmesi ile ilgili olarak kullandığı cümle buydu. en geç 1 yıla eski saçlarınıza kavuştururum 4. ay kafanızda iltahap patlatırım falan gibi iddalı sözler söylüyordu. bir kaç fotoğraf gösterdi pek ikna olmadım istanbul da kliniği varmış belki burdan yaptıran gören duyan vardır. acaba şarlatan mı yoksa doğruyumu söylüyor.
    Ben 3 ay kadar tedavi gormustm askerlik vazifem yuzunden birakmstm zaten faydasini gormedim cektgm aci da cabasi isirgan ozunu kafaya baca ediyo kafa derin yaniyo mos mor oluyo 2 saat kadar sarhos gbi oluyosun yanma aci çin iskencesi gbi orada tedavi olan br kc kisiyle konusmustum faydali dyen de vardi fayda gormuyorum diyen de vardi o fayda gordugunu soyleyen kisi tam ensesinde patlama yani sivi ciktgini soylemisti bahsettgm olay 2007 de yasanmsti

huriye leyla cabuk. uzak durun derim

Bana da sarlatan gibi geldi yoksa kelligi bitirse baya el ustunde tutulurdu

Arkadaşlar, antienflamatuar etkenler tedavide işe yarıyor. İnflamasyon saç dökülmesindeki dişilerden bir tanesi. Bence bu konuyu derinleştirelim derim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dedemin 70 yaşındaki saçı bende 17 yaşındayken yoktu.

mantarla ne alakası var genetik olarak reseptörlerin hassas olmasının

SaçımınDoktoru Üyesi
    nasıl bir mantarsa 20 yıl pusuda beklemiş

Sayfa 1/2 12 SonSon