9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Miracle losyonun yaninda neler kullanabilirim ?

Yeni Üye

Miracle losyonun yaninda neler kullanabilirim ?

Arkadaslar 1 hafta civaridir miracle losyon kullaniyorum ve cok memnunum ogrenciyim okudugum sehirden ailemin sehrine gitmeden 4 5 gun once basladim ilaca ve annem saclarinda bi degisiklik var rengi felan bi canlanmis dedi hayret ettim sadece miracle losyon 1 haftada ilk gunden itibaren yaglanma problemimi cozdu siteye ve emegi gecen herkese tesekkur ediyorum. Fotograflarim hikayeni anlat bolumunde var merak edenler bakabilir oyle tak diye sac cikmasini felanda beklemiyorum ama sacima daha kapsamli bir tedavi ve bakim yapma gereksinimi hissediyorum onceden hangi doktorun kapisini calsam cozumu yok deyip gonderdikleri icin bende kabullenmistim dokulme ve yaglanmayi ama gordumki dermansiz dert yok bu yuzden saclarim icin tavsiye edeceginiz sampuan olur krem olur yag olur hersey olur bir tedavi olusturmak istiyorum. Ilerde dermarol de kullanmaya baslicam 3 4 ay sonra o vakte kadarda en azindan sac derimi ve mevcut sacimi duzene sokmus olurum diye dusunuyorum. Suan mobilim yarin yeni bir kac resim cekerim ve diger konumdaki resimleride buraya tasirim tavsiyelerinizi bekliyorim

Min+Dut losyon kullanabilirsiniz kardeş, tedavinize ivme katacaktır.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Peki sampuan vs eklemelimiyim? Şakaklarda ve kulak ustu yanlarda sac cikisini saglamak icin sanirim dermarol kullanmak gerekiyo

Şampuan olarak haftada 2 yi aşmamak kaydıyla ketoral kullanabilirsiniz. Dermaroller mutlaka kullanın, şakaklar için çok önemli.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Arkadaşlar miracle losyon hazırlamıştım minoxil kutularını karıştırıp yarısına kadar dolu olan minoxil in üzerine doldurdum bu karışımı kullansam bir sıkıntı olur mu acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yeni Üye
    Ben minoxil kutusu bile bulamiyorum elseve kutusuna yapiyorum oda cok pistlatiyor heralde erken bitti malesef

Yeni Üye
    Arkadaslar sacimda kepek ve yikandiktan sonrada disari ciktigimda kasinti oluyo sizce buna ne yapabilirim ve kepek neden oluyodur bilgi verebilirmisiniz.

Yeni Üye
    Arkadaslar miracle losyon aninda cevap verirmi? Yoksa benmi farketmedim vucudumdaki tedavi oncesi durumlari. Sakaklarim minik kabariklar halinde sisti ve minik saclar goruyorum ne dermarol ne baska bisey var ama isin kotusu sacsiz alin derisindede minik delikler ve killar gordum noluyoruz yahu bir kutunun yuzde 75 i aldacton bir kutunun yuzde 75 i dianne35 birde ampul koyduk elsevin icine 100ml nin. Elseve kutusu ile 10 fis yapiyorum bundan sonra 5 fis yapayim bari

Yeni Üye
    Forumda depresyon ve ereksiyon problemi felan yasamis bazi arkadaslarimiz ama bende ne depresyon ne ereksiyon ne yorgunluk ne konsantre bozuklugu var bende hersey yolunda ustelik evime kavustugum icinde acaypte mutluyum depresyonun d si yok ama ilac 1.5 haftalik duzensiz kullanimda boyle yan etki yapabilirmi uoksa eskiden yasadigim yer full sari isikti sari isikta ben farketmedimde ilacin yan etkisimi saniyorum bunlari acaba ?sunu farkediyorum sakalimin alt cizgisinin yarim santimlik uc kismindaki sakallar digerlerine oranla zayif asagi dogru kaymaya meyilliymis demekki ama bogazimin tamamindaki delikleri yeni farkettim baya baya delikler var bogazimda derimde ve tahminimce kil cikacak oralardan