3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Androcur ve finas 1.5 ay

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Androcur ve finas 1.5 ay

Arkadaslar yaklasık 1.5 aydır 3gün finas 1gün androcur kullanıyorum testoda düsüklük var finasta bu pek olmuyodu ama etkide kısıtlıydı. Suan cinsel istek biraz düşük ama saç kalitesi baya arttı yeni tüyler cıkmaya başladı hatta siyahlaştı kendimi ilk minox kullandığım zamanki gibi hissediyorum Acaba androcuru bıraksam gider mi
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Gider tabiki de bırakırsan finasterid androcurun kaybettirdiği dhtye karşı koyması zor olacaktır . Ama bence çok tehlikeli br iş. Fotoğraf ekleme şansın var mı?
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hacı ben sadece androcur kullanıyorum günde 150 mg kullanıyodum Şimdi 50 mg ma düşündüm cinsel olarak sadece sabah ereksiyonu olmuyor Ama bir hafta sonra rüyalanma oluyor eğer ben yapmazssam tabi. başka bişey yok. cinsel istek sıkılığı azaldı tabi. Ama saçlar bombac oldu Ya. yani açıkçası proscardaki yan etkiyi görmedim. Proscarla ortak yan etksi menide şeffaflaşma. Ama azalma yok maşallah
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi