Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: 40 günlük tedavi sonucu ( resim)

Yeni Üye
    Merhabalar oral olarak yesil cay+nane+yaki otunu karıştırıp mı içtiniz ayrı ayrı mı acaba

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftada 3 dermaroller fazla sürekli hasar ters etki yapmaya başlar
    Böyle bir ters etki mevcut değil.
    yaklaşık 1 senedir dermarollerı haftada 1 bazen ayda bir yada aklıma geldikçe kullanıyordum. Geçenlerde sitede bir arkadaşın konusunda dermarollerı hergün kullandığını gördüm ve yaklaşık 1.5 - 2 haftadır dermarollerı her akşam kullanmaya başladım.
    Sonuç olarak çıkan ufak tüy sayısında artış görüyorum ve dökülen saç sayısı %30 azaldı. Ayrıca özellikle şakaklara masaj yaparken farkettiğim dökülen saçları artık tek tük görüyorum.
    Yani genel olarak dermarollerı hergün kullanmak tedaviye ekstra destek sağladı.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Yeni Üye
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir ters etki mevcut değil.
    yaklaşık 1 senedir dermarollerı haftada 1 bazen ayda bir yada aklıma geldikçe kullanıyordum. Geçenlerde sitede bir arkadaşın konusunda dermarollerı hergün kullandığını gördüm ve yaklaşık 1.5 - 2 haftadır dermarollerı her akşam kullanmaya başladım.
    Sonuç olarak çıkan ufak tüy sayısında artış görüyorum ve dökülen saç sayısı %30 azaldı. Ayrıca özellikle şakaklara masaj yaparken farkettiğim dökülen saçları artık tek tük görüyorum.
    Yani genel olarak dermarollerı hergün kullanmak tedaviye ekstra destek sağladı.
    İnflamasyon durumu var öyle yapınca usta

Alıntı sasasami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnflamasyon durumu var öyle yapınca usta
    her akşam kullanmaya devam ediyorum 1 mm dermaroller önce losyonu sıkıp 5 - 10 dk kadar dermaroller ardından tekrar losyon uyguluyorum. Açıkçası saçlarımda canlanma, dökülmede azalma ve yeni ufak saç çıkışları görüyorum.
    sıkça yaşandığı söylenilen deride pullamaşma ve kuruma gibi bir durum yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her akşam kullanmaya devam ediyorum 1 mm dermaroller önce losyonu sıkıp 5 - 10 dk kadar dermaroller ardından tekrar losyon uyguluyorum. Açıkçası saçlarımda canlanma, dökülmede azalma ve yeni ufak saç çıkışları görüyorum.
    sıkça yaşandığı söylenilen deride pullamaşma ve kuruma gibi bir durum yok.
    Suan topikal uyguladgn losyon icerik olarak nedir?

şu an sadece ısırgan,yakı,nane ve yeşil çaylı losyonu içine %10 alkol 1 çay kaşığı salisilik asit ve 2 çay kaşığı hint yağı karışımı uyguluyorum.
    Tamamı 100 ml ye denk gelecek şekilde onun dışında çok sık olmasada bazen spiro alkol su karışımı ile ıslatıyorum. başka herhangi bir tedavi uygulamıyorum. maliyeti fazla olmadığı için losyonu bol bol kullanıyorum zaten benim için topikalde herhangi bir yanetkisi de yok 2 - 2.5 hafta kadar gidiyor.

şu an sadece ısırgan,yakı,nane ve yeşil çaylı losyonu içine %10 alkol 1 çay kaşığı salisilik asit ve 2 çay kaşığı hint yağı karışımı uyguluyorum.
    Tamamı 100 ml ye denk gelecek şekilde onun dışında çok sık olmasada bazen spiro alkol su karışımı ile ıslatıyorum. başka herhangi bir tedavi uygulamıyorum. maliyeti fazla olmadığı için losyonu bol bol kullanıyorum zaten benim için topikalde herhangi bir yanetkisi de yok 2 - 2.5 hafta kadar gidiyor.

türkçe karakterler bozuk çıkmış tekrar yazdım
    Şu an sadece ısırgan,yakı,nane ve yeşil çay losyonu içine %10 alkol 1 çay kaşığı salisilik asit ve 2 çay kaşığı hint yağı koyarak uyguluyorum.
    Tamamı 100 ml ye denk gelecek şekilde onun dışında çok sık olmasada bazen spiro alkol su karışımı ile ıslatıyorumyorum. başka herhangi bir tedavi uygulamyorumyorum. maliyeti fazla olmadığı için losyonu bol bol kullanıyorum zaten benim için topikalde herhangi bir yanetkisi de yok 2 - 2.5 hafta kadar gidiyor.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123