Sayfa 1/4 123 ... SonSon
39 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Min-dut ve Miracle Losyon... yeni bir hikaye !!!

Question Min-dut ve Miracle Losyon... yeni bir hikaye !!!

öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. forumda yeniyim. fakat epey bir konuyu okudum ve okumaya da devam ediyorum.

saç dökülmesi ve yeni saç çıkışı için forumdan öğrendiklerimle tedaviye başladım.

kendimden bahsedecek olursam 34 yasındayım.sigara kullanıyorum. stresli bir işim var.ailede genetik bir sac dökülmesi yok. babam,amcalarım hatta dedem de bile benden daha çok sac var

aşağıda uygulamaya başladığım ve başlayacağım tedavim var. bu sure zarfında yasadığım tecrübeleri vb herşeyi sizinle paylaşmak istiyorum. sizden de destek bekliyorum.

1- min+dut 24.03.2015 tarihinde başladım. 3 gün dermaroller olmadan kullandım. Dermaroller aldıktan sonra uygulama yapıp min+dut kullandıktan sonra (akşam) 2 gün boyunca testislerimde ağrı oldu. bugün itibari ile yok.

2 . Miracle losyon için malzemeleri aldım. yarın hazırlamayı düşünüyorum. fakat iş yerinde losyon vb kullanma durumum yok. min+dut ile beraber nasıl kullanmamı önerirsiniz. ? birde miracle losyonu hazırlarken tabletleri parçalasak olur mu ?

3- min+dut sonrası dus alırken saçımı one eğerek yıkıyorum. ensede ve omuzda kıllanma olmasın diye.

yarın saçımın resimlerini atacağım. öneri ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

tedavim

1) Min-dut (1 kutu minoxil icine 10 adet avodart) - sabah aksam 24.03.2016 tarihinde başlandı
    2) xpecia tablet 2x1
    3) medobiocomplex -E gunde 1 kez öğlen.
    4) bepanthen,bemix,evigen,badem yaği,saf zeytinyaği karişimi. haftada 1 kez
    5) Sebamed Anti Hair Loss Şampuan haftada 4-5 kez
    4) Ketarol şampuan ( haftada 2 )
    5) Doğal Besin Takviyeleri(Yeşil Çay,Siyah Üzüm,Çiğ Kabak Çekirdeği)
    6) Doğal Defne Sabunu (antakyadefnesabunu.com tahir çeklikkaya)
    7) Dermaroller 540 iğne 1 mm (Haftada 2 Defa)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi miracle_losyon.jpg‎   1.jpg‎   3.jpg‎   2.jpg‎   5.jpg‎   6.jpg‎   7.jpg‎   8.jpg‎   9.jpg‎   4 (Medium).png‎  
    Konu bluetimes06 tarafından (28.03.2016 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.

Geçmiş olsun hoş geldiniz hocam. Akşamları önce miracle uygulayın. Ardından en az 15-20 dk beklettikten sonra min+dut uygulayın.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç durumunu da görsek daha iyi olurdu. baba-amca-dede kel değil demişsiniz ama (varsa) dayılar ne durumda acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bence bu iki tedaviden biriyle başlayın saciniz üzerinde ki etkisini gozlemledikten sonra ise yariyorsa devam edersiniz ve üzerine eklersiniz yaramiyorsa degistirirsiniz. Güncel resimlerinizi görürsek daha sağlıklı ve yapıcı yorumlar gelir düşünüyorum .
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saç durumunu da görsek daha iyi olurdu. baba-amca-dede kel değil demişsiniz ama (varsa) dayılar ne durumda acaba?
    dayılarda da herhangi bir sorun yok. yaş itibari ile hafif tepe bolgesinde açılma olan var. abimin saçlarıda aynı benim durumumda.

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hoş geldiniz hocam. Akşamları önce miracle uygulayın. Ardından en az 15-20 dk beklettikten sonra min+dut uygulayın.
    hosbulduk. teşekkürler. Akşamları önce miracle uygulayın. Ardından en az 15-20 dk beklettikten sonra min+dut uygulayın.

bu uygulamadan sonra sacı yıkayıp mı yatayım ?

sabahlarıda aynı sekildemi yapayım.

teşekkürler

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu iki tedaviden biriyle başlayın saciniz üzerinde ki etkisini gozlemledikten sonra ise yariyorsa devam edersiniz ve üzerine eklersiniz yaramiyorsa degistirirsiniz. Güncel resimlerinizi görürsek daha sağlıklı ve yapıcı yorumlar gelir düşünüyorum .
    merhaba. ikisinide kullanmak istiyorum. fakat sizin öneriniz min+dut veya miracle losyandan birisi mi olsun diyorsunuz?

resimleri gün içerisinde atacağım

arkadaşlar miracle losyonu hazırlarken allerset damlanın tamamınımı atayım 100 ml solusyona ?

tabletleri parçalayarak hazırlamayı dusunuyorum ? ne dersiniz

bugün akşam hazırlıyorum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bluetimes06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hosbulduk. teşekkürler. Akşamları önce miracle uygulayın. Ardından en az 15-20 dk beklettikten sonra min+dut uygulayın.

bu uygulamadan sonra sacı yıkayıp mı yatayım ?

sabahlarıda aynı sekildemi yapayım.

teşekkürler
    Min-dut emilimi gerçekleştikten sonra durula öyle yat. O kafayla yatmayın, derinin sağlığı bozuluyor bir taraftan yapalım derken diğer taraftan bozuyoruz aman diyim.

Dikkat ederseniz zaten losyonlardan sonra aşırı kuruyor deri.

O aşırı kurumaya kadar getirtmeyin olayı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min-dut emilimi gerçekleştikten sonra durula öyle yat. O kafayla yatmayın, derinin sağlığı bozuluyor bir taraftan yapalım derken diğer taraftan bozuyoruz aman diyim.

Dikkat ederseniz zaten losyonlardan sonra aşırı kuruyor deri.

O aşırı kurumaya kadar getirtmeyin olayı.
    teşekkürler.
    sabahta aynı şekilde yapmak lazım tabiki değilmi. zor olacak sabahları.

--- arkadaşlar miracle losyonu hazırlarken allerset damlanın tamamınımı atayım 100 ml solusyona ?

Sayfa 1/4 123 ... SonSon