Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Procyanidin Gse Elma Ekstresi Saç Çıkarma Etkisi

Moderatör

Procyanidin Gse Elma Ekstresi Saç Çıkarma Etkisi

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  www.sacimindoktoru.com.jpg
Görüntüleme: 154
Büyüklüğü:  176.8 KB (Kilobyte)
ID:	399

Apple Chemical Grows Hair in Clinical Trials- Procyanidin B-2 Hair Growth Formula
    Araştırma yaparken denk geldim tablo çok umut vadedici yazılanlar da sonunda order seçeneği olsa da sahte değil gibi ve kaynak belirtilmiş üzüm ekstresi benim crownda kaşıntı yapıyor fakat telogenleri anagene geçirme etkisi mi bilmiyorum minox bazı kişilerde kaşıntı yapıyor mantığıyla yorumlarınızı bekliyorum.

Bu etken yurtdışında oldukça popüler cirinagen in ana etkeni ve bir çok şampuan ve üründe kullanılıyor. Daha önce açtığım lu konuda da bu yönde bilgiler var http://sacimindoktoru.com/sac-dokulm...cikarmasi.html ben çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzümü, elmayı bol tüketerek bu ürünlerin hap formunu kullanmadan aynı faydayı sağlayamaz mıyız? Çünkü hergün bir sürü hap içiyorum. Kuru siyah üzümle aynı etkiyi sağlamış olmaz mıyız?
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzümü, elmayı bol tüketerek bu ürünlerin hap formunu kullanmadan aynı faydayı sağlayamaz mıyız? Çünkü hergün bir sürü hap içiyorum. Kuru siyah üzümle aynı etkiyi sağlamış olmaz mıyız?
    üzüm muhtemelen olur fakat elma tam olmamıs olmalıymıs hani o yeşil ekşi elmalar gibi fakat onun yogunlugu ne kadar olmalı ekstre konsantre mi bilemiyorum

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu etken yurtdışında oldukça popüler cirinagen in ana etkeni ve bir çok şampuan ve üründe kullanılıyor. Daha önce açtığım lu konuda da bu yönde bilgiler var http://sacimindoktoru.com/sac-dokulm...cikarmasi.html ben çok etkili olduğunu düşünüyorum.
    ben geri üzüm ekstresi kullanmaya basladım fakat tepe bölgesi kaşıntıdan ölüyor saç dökülmesi de arttı minox gibi önce dökme mi yapıyor bilmiyorum önceki kullanısımda günde önerildiği üzere 3 tatlı kaşıgı tüketmiştim bu sefer 1-2 kullanıyorum fakat kaşıntı yine döndü frontlineda gelişmeler var dermarollerin etkisi sayıyorum ben özellikle favoriler baya güçlenmiş gibi görüniyor siyahlaşmıs gibi fakat vertex ve genel incelme seyrelme görüyorum bu sefer de eğer bu dökülme minoxunki gibi ilk dökülme veya telogendekilerin anagene geçmesi değilse ve olumlu değil de olumsuz etki yaparsa sorunumu arttırmıs olur açıkcası siz ne dersiniz

İşre buda site içi linkteki bir başka çalışma ve ürün http://sacimindoktoru.com/sac-dokulm...lternatif.html

Moderatör
    birkaç gündür gse tüketmeye devam ediyorum kaşıntı gidiyor gibi fakat dün dermarollerla ısırgan kürü uyguladım onun etkisi de olabilir ufak ufak saçlar dökülmeye devam ediyor bir şeyler oluyor gibi hadi hayırlısı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkaç gündür gse tüketmeye devam ediyorum kaşıntı gidiyor gibi fakat dün dermarollerla ısırgan kürü uyguladım onun etkisi de olabilir ufak ufak saçlar dökülmeye devam ediyor bir şeyler oluyor gibi hadi hayırlısı
    Üstad ben ısırgan kürüyle karanfil kürünü gün aşırı dönüşümlü olarak kullanıyorum,tavsiye ederim,sonuç verici bir tedavi gibi duruyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yeşil çay almıştım A-101 den içerim diye vazgeçtim demleyip demleyip saç yıkıyorum bakalım nolacak

Moderatör
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad ben ısırgan kürüyle karanfil kürünü gün aşırı dönüşümlü olarak kullanıyorum,tavsiye ederim,sonuç verici bir tedavi gibi duruyor.
    ısırganın faydasını gördüm ben baya karanfili birkaç kez denemiştim bir ara karanfil lavanta ısırganı hep birlikte kaynatmısstım da o pek olmamıstı gibi siz ikisini birlikte mi kaynatıyorsunuz

Sayfa 1/2 12 SonSon