Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Procyanidin Gse Elma Ekstresi Saç Çıkarma Etkisi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de ilk başta beraber ayrı ayrı kaynatıp daha sonra karıştırıp kullanıyordum fakat her birinin ayrı etki mekanizması olduğundan şimdi böyle bir yol tercih ettim,hem her gün kullanarak muhtemel olumsuz etkilerinden korunmak,hem de her birinin faydasından ayrı ayrı yararlanmayı düşünüyorum.

Moderatör
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ilk başta beraber ayrı ayrı kaynatıp daha sonra karıştırıp kullanıyordum fakat her birinin ayrı etki mekanizması olduğundan şimdi böyle bir yol tercih ettim,hem her gün kullanarak muhtemel olumsuz etkilerinden korunmak,hem de her birinin faydasından ayrı ayrı yararlanmayı düşünüyorum.
    yıkıyor musunuz kullandıktan sonra ve nasıl muhafaza ediyorsunuz buzdolabı?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok yıkamıyorum,ben sabah 5 gibi tedavimi uyguluyorum ( minox+losyon) 7,5 gibi saçımı yıkıyorum sonra ısırgan veya karanfili friksiyon yöntemiyle saçıma uyguluyorum,akşam tekrar tedavi uygulayıncaya kadar saçımda kalıyor ve bu şekilde çok faydası olduğunu düşünüyorum,hem tedavimden faydalanmış hem de bu maddelerden fayda sağlamış oluyorum.
    iyice soğuttuktan sonra cam bir kavanozda buzdolabına kaldırıyorum,sonra kullanacağım kadar bir miktarı cezvede ısıtıp saçıma sıcak vaziyette uyguluyorum.

Banned
    hem üzüm hem de elma esktresi ile bu madde elde ediliyor sanırım. Şimdi baktım da kızılcık içerisinde de mevcutmuş.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12