Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: saçlarıma yanlis bir tedavi mi uyguluyorum acaba

Herhangi bir test vs yaptırdın mı ? Birde konunda ki gibi saçların kuru halde ve daha üstten benzer resimler çekip koy.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Ozel olarak herhangi bir test yaptirmadim ama bu yil icinde iki kere 6 tup kan verdim icinde hormon falan da vardi sanirim doktor herhangi bisey soylemedi. Bilmiyorum ayriyetten baska bir test yapiliyor mu.
    Tamam birazdan ekliyorum

şimdi çektim buyrun.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160323_215744.jpg‎   20160323_215753.jpg‎   20160323_215932.jpg‎   20160323_220245.jpg‎  

Yorum yapacak kimse yok mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saclarin epey kuru cansiz gozukuyo sececegin sampuani iyi sec uygun bir berber bul 10 gunde bir saclarini kestir cok fazla kivrilacak kadar uzatma asla cunku zaten sac kotu duruo bide ustune dokulme psikolojisi agirlik falan kotu oluyo kendimden biliyorum

Samp olarak 3 gunde bir nizoral kullaniyorum diger gunler yesil sabun kullaniyorum samp. Onerebilirsiniz. Dediginiz gibi artik saclarimi cok uzun tutmamaya karar verdim dun berbere gittim kestirdim. saclarin cok cansiz cok uzun tutma dedi ama kisa oluncada yan taraflardaki acik belli oluyor bilmiyorum sonumuz ne olacak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya yesil sabunu bende kullanmistim bi arada bi faydasini goremedim ustelik sabun bizin saclara pek iyi gitmiyo bence iyice kurutup cali gibi yapiyor burdaki mesele kafayi ferahlatmak ben bu sabah berbere gittim gelirkende markette ole bakarken 20p ml komili zeytin yagli bebe sampuani gordum aldim onun disinda elsevin bakim kremi var banyo sirasinda islak sac uygulayip duruluyon epey bi parlatio onuda oneririm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saclarin epey kuru cansiz gozukuyo sececegin sampuani iyi sec uygun bir berber bul 10 gunde bir saclarini kestir cok fazla kivrilacak kadar uzatma asla cunku zaten sac kotu duruo bide ustune dokulme psikolojisi agirlik falan kotu oluyo kendimden biliyorum
    dostum 10 gunde 1 sac kestirmek demissin bu pek normal olmaz ya sacimiz gurken bu kadar sık gitmiyorduk

SaçımınDoktoru Üyesi
    10 gunu su yuzden dedim belki sacini kisa kestirmeyi sevmiyosa 10 gunde bir gidip cok uzamadan belli bir uzunlukta tutabilir hem sac kestirince insan bi rahatlio

aynen yeşil sabun baya kurutuyor zaten nizoralde kurutuyor mısır püskülü gibi oluyo saçlar. bebe şampuanıı iyi fikir gibi geldi

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon