Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saçlarıma yanlis bir tedavi mi uyguluyorum acaba

saçlarıma yanlis bir tedavi mi uyguluyorum acaba

Uzun suredir tedavi uyguladigim halde hala saclarim dokuluyor. Hele su son zamanlarda kucuk kucul saclarda dokuluyor. Tedavime bi bakarmisiniz acaba bi yerde yanlis mi yapiyorum.
    Proscar 1/4
    Min - dut (15 tane)
    Miracle los. (2 kutu aldac 2 kutu diane 10 ml zytec damla)
    Her sabah yesil cay
    Aksamlari acneylse + ketoral krem
    Haftada 3 defa nizoral samp.
    Sadece Spreyleri bazi sabahlar (haftada 1 veya 2 sefer oluyor bu aksatmalar) sikmiyorum.
    Yasim 21.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forneus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun suredir tedavi uyguladigim halde hala saclarim dokuluyor. Hele su son zamanlarda kucuk kucul saclarda dokuluyor. Tedavime bi bakarmisiniz acaba bi yerde yanlis mi yapiyorum.
    Proscar 1/4
    Min - dut (15 tane)
    Miracle los. (2 kutu aldac 2 kutu diane 10 ml zytec damla)
    Her sabah yesil cay
    Aksamlari acneylse + ketoral krem
    Haftada 3 defa nizoral samp.
    Sadece Spreyleri bazi sabahlar (haftada 1 veya 2 sefer oluyor bu aksatmalar) sikmiyorum.
    Yasim 21.
    Mrb serbest testestronu olctur eger yuksekse nher gun tibbi nane cayi ic

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    proscarı bırak zaten min dut ve miracle losyon kullanıyorsun herseyi aynı anda kullanıyorsun nerden bileceksin hangisi işe yarıyo yada yaramıyo bence tedavinde bazı şeyleri çıkart deneyerek ilerle baktın yaramıyo diğer tedaviye gec herseyi bianda kullanma

Iclerinden bitanesi ise yarasa saclarim dokulmez diye dusunuyorum ama ise yaramiyor demek ki dokulme devam ediyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Iclerinden bitanesi ise yarasa saclarim dokulmez diye dusunuyorum ama ise yaramiyor demek ki dokulme devam ediyor.
    saç dökülmesinde işe yarayan herşeyi kullanmışsınız hocam bundan daha fazla ne kullanılabilir ki

Eski ve yeni bir kaç resim koyabilir misiniz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

eski fotoğraflarım sitede vardı şimdi bilgisayardan bulamıyorum şuan ki fotoğraflarımı uygun olur olmaz atcam

eski fotoğraflarım sitede vardı şimdi bilgisayardan bulamıyorum şuan ki fotoğraflarımı uygun olur olmaz atcam
    Ben yardımcı olayım eski(yaklaşık 1.5 ay önce çekilmiş) fotoğraflarınız burada;

http://www.sacimindoktoru.com/showth...ll=1#post45060

yenilerinide koyarsanız yorum yapabiliriz fakat 1.5 yinede erken bir süre

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

öncelikle xproskill arkadaşa teşekkür ederim. 1,5 ay önce tedaviye başlamadım tedavi öyküsü yaklaşık 2 yıla dayanıyor (min procar) miracle losyon ise 4-5 aya dayanıyor. bu tedavilere ek 2,5 aydır acneylse krem ve ketoral krem kullanıyorum ek olarak haftada 3 gün nizoral şamp. kullanyorum.
    şakalarımda, öndeki saçlarımda ve kafamın orta tepesinde acayip seyrelme var. önceki fotoğraflardan şu ana kadar hiç bir gelişme görmedim.
    sanırım benim genetiğime tedavi etki etmiyor en fazla 2 kere daha losyon hazırlarım sanırım. sonra bırakırım, savaşı kaybettik
    yeni fotoğrafları aşağı ekliyorum banyo sonrası:
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20160323_202426.jpg‎   20160323_202500.jpg‎   20160323_202530.jpg‎   20160323_202536.jpg‎  

Herhangi bir test vs yaptırdın mı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/3 123 SonSon