4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 5-6 aylık minox serüveninden sonra çöküş ve yeni tedavi arayışı..

Yeni Üye

Unhappy 5-6 aylık minox serüveninden sonra çöküş ve yeni tedavi arayışı..

Hepinize merhabalar,Başlıktan da anlaşılacağı gibi minoxilin 5-6 aylık devrimi sonrası çöküşü sebebiyle buradayım ve atacğım fotolardan da anlayacaksınız ne demek istediğimi..minoxil 4..ayın başı veya daha öncesi kuruluk,kaşıntı ve kepek yapmasıyla birlikte etkisini kaybetmeye başladı..Dermatologun verdiği losyonlarla iki ay kadar idare ediyorum şimdilik tam geçirmese de etkisini azalttı.Ve avodart kapsül atmaya başladım minoxa şuana kadar etkisini göremedim fakat bir faydası minoxun o irritasyon hissini biraz azalttı gibi..Ve saçlarda geriye gidiş devam ediyor acilen bir tedaviye başlamaz isem kel kalacağım orası kesin.. Miracle kullanmak istiyorum fakat zamanım olmadığımdan forumlardaki başlıkları okuyamıyorum ve malzemeler haricinde hazırlanısı hakkında bilgim yok bu konuda yardımca olursanız sevinirim çünkü gerçekten okumaya vaktim olmuyor ve yurtdışına çıkacağım..19 yaşındayım en az 10 yıl saçlarım şuanki haliyle kalırsa şükrederim ki amacım da saçları korumak..Minox dutasa devam ediyorum miracle in hazırlanışı ile ilgili ve başlangıç oranı ile ilgili yorum atarsanız çok mutlu olurum ve söz veriyorum bir hafta ya da iki haftada bir foto çekip gelişmeleri sizlerle paylaşacağım...Her türlü tavsiyelerinize açığım...Teşekkürler şimdiden

minoxa başlamadan önce

minox ile 5-6 ay sonra

http://i.hizliresim.com/Va3Wlv.jpg

Saçlarının durumu şimdilik iyi görünüyor kardeş, tabi gerileme olduğu ve önlem almazsan açılma sinyalleri verdiği de ortada. Miracle losyon kullanman gayet yerinde olacaktır. 100 ml Elseve içerisine yarım kutu diane35, 1 kutu aldactone (100 mg) ve 1 adet dekort ampül koyacaksın. Birkaç saat çözülmesini bekledikten sonra bir türbent vasıtasıyla süzüp tortularından arındıracaksın. Arada çalkalamayı da unutma. Bu işlemlerden sonra rahatlıkla kullanabilirsin. Detayları aşağıdaki linkten öğrenebilirsin.

http://www.sacimindoktoru.com/basari...ac-cikisi.html
    Konu saçmasaç tarafından (21.03.2016 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarının durumu şimdilik iyi görünüyor kardeş, tabi gerileme olduğu ve önlem almazsan açılma sinyalleri verdiği de ortada. Miracle losyon kullanman gayet yerinde olacaktır. 100 ml Elseve içerisine yarım kutu diane35, 1 kutu aldactone ve 1 adet dekort ampül koyacaksın. Birkaç saat çözülmesini bekledikten sonra bir türbent vasıtasıyla süzüp tortularından arındıracaksın. Arada çalkalamayı da unutma. Bu işlemlerden sonra rahatlıkla kullanabilirsin, geçmiş olsun.
    Çok teşekkür ederim saçlarım çok sağlıksız ve yanmış gibi görünüyor buna bir çare yok mudur ? Bir de miracle losyondaki tortuyu çıkarırsak etkinin azalması ve ya yok olması durumu söz konusu değil mi ? Son olarak ben bu miracle losyonu ve mind-dutu yurtdışında örnek veriyorum polonya ve ya ispanyada da kullanabilir miyim ? Cevaplayabildiğiniz kadarını cevaplarsanız çok iyi olur..Tekrardan teşekkür ederim

Alıntı mr_robot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim saçlarım çok sağlıksız ve yanmış gibi görünüyor buna bir çare yok mudur ? Bir de miracle losyondaki tortuyu çıkarırsak etkinin azalması ve ya yok olması durumu söz konusu değil mi ? Son olarak ben bu miracle losyonu ve mind-dutu yurtdışında örnek veriyorum polonya ve ya ispanyada da kullanabilir miyim ? Cevaplayabildiğiniz kadarını cevaplarsanız çok iyi olur..Tekrardan teşekkür ederim
    Saç sağlığı için 10 mg biotin kullan. Tortu kısmı ilaçların içeriğindeki nişasta olduğundan çok mühim değil. Tabi süzmeden de kullanabilirsin fakat şırınga kullanman gerek buda biraz zahmetli. Yurt dışında da bu ilaçları temin edebilirsin diye düşünüyorum. İsimleri aynı olmasa dahi aynı etken maddeyle farklı isimlerde ürünler mutlaka vardır.
    Saf Spirolacton + Dermapen