Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yan saclar

SaçımınDoktoru Üyesi

Yan saclar

Arkadaslar herkese merhaba forumda boyle bir konu bulamadigim icin acayim dedim. Simdi benim yan saclarimda yani kulak ustu etrafi falan ordaki saclarimda acayip bir seyrelme ve halen devam eden bir dokulme var genetik dokulmem oldugunu biliyorum ancak bana burdaki saclarin bu kadar dokulmesi cok anlamsiz geliyor misal babam 65 yasinda kel ama yanlari ve ensesi hala orman gibi bense 23 yasinda onun yarisi kadar sac kaldi oralarda cok sukur ust saclarim idare ediyor ama bu yanlarin bu kadar seyrelmesine aklim ermiyor. Misal deri incelmesi falan muhabbeti vardi inceldikce dokulur falan ee yanlarimda deri ince falan drgil ama ustteki sac yogunlugunun yarisi yok yanlarda eskiden banyodan sonra yanlar cok kabarir diye gece sapkayla yatardim ama simdi 4 te 3 u gitmis durumda ordaki saclarin kulak arkasindan enseye inan taraflarda keza oyle misal bi trdavi uygulayayim desem belli bi alan drgil tum kafaya uygulamam gerekio buda daha cok bikkinlik veriyo insana acaba diyorum buradaki saclari doken baska sebepler varmidir varsa nelerdir cozumu nedir yada buraya uyguladigimiz tedavinin kaliciligi ustlerle ayni sekilmi ilerler yoksa sureklilik gerekir mi hani burasi korunakli bolgeydi ya eskiden 3 bin sac varsa yanlarda simdi 500 anca anlamiyorum arkadaslar bi yardimci olun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam ben oral androjen kullandiqimda oradaki saclar dokuluyor biraktiqimda canlaniyr oz3llikle finans benm oradaki saclri dokuyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben suana kadar oral bisey kullanmadim stres malesefki epey var cok canimi sikiyor bu yandaki saclarin durumu bi tutam kaldi resmen geri donusu varmidir acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşım aynısı bendede var seyrelme mevcut ama nedendir bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...en-yardim.html

benim konum bu resimde var seninde aynımı dökülmen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçta sebore var mıydı hocam?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sco yanlar ayni benimde ama ustlerim o kadar seyrek degil fena sayilmaz sac yogunlugu nisay evet sebore var sacimda nabcam.bilmiyom tahlillerimde de sorun yok sadece d vitamjni eksiktj onuda aliorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sebore varsa yapçak birşey yok hocam ensedende dökülüyor değil mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    benim randevu var 10 gün sonra sorucam bakalım ama sebore yoktu bende tahlil falanda yaptırıcam bakalım

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Bu Dupa ve redgrate tipi andro genetic alope konusunu acmistim yogun bir kur uygulamalisin

Sayfa 1/2 12 SonSon