Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Scalp Egzersisiyle Başarı

Scalp Egzersisiyle Başarı

Arkadaşlar merhaba bir sitede gördüm sizinle paylaşmak istedim, sitenin sahibi kafamızın arkasındaki kasları kullanarak scalp esnekliğini artırıp gerginliği azaltabileceğimizi ve böylece saça daha uygun bir ortam sağlayarak saç çıkışı sağlayabileceğimizi düşünüyor. Altta paylaştığım topic'te de adam iyi bir saç çıkışı sağlamış. Yoruma açık

http://www.hairloss-reversible.com/p....php?f=9&t=324

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu masaj tekniği nasıl yapılır bir öğretici video resim yokmudur ?
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

SaçımınDoktoru Üyesi
    çeviri yapabilcek varmı elle masajlamı yoksa başka türlümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Keşke arama yapsanız biraz bu konu 2 gün önce açıldı daha. http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...dokulmesi.html

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke arama yapsanız biraz bu konu 2 gün önce açıldı daha. http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...dokulmesi.html
    Yok hocam söylediğinizle aynı şey değil benim paylaştığım tam olarak, sizin attığınızda elle masaj yapılarak dökülmenin durmasından söz ediyorlar benim söylediğim kafanın arkasındaki kası kullanarak elle dokunmadan saç derisinin yerinden oynatmayı öğrenmek ve zamanla scalp esnekliğini artırmak. Böylece saçın gelişmesine daha uygun bir ortam sağlanacağı iddia ediliyor.

Bu daha net bir başarı gibi ancak sanki finasla uçacak stabilleşmiş ince saçlarda iyi iş yapıyor gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dokuldudokulecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok hocam söylediğinizle aynı şey değil benim paylaştığım tam olarak, sizin attığınızda elle masaj yapılarak dökülmenin durmasından söz ediyorlar benim söylediğim kafanın arkasındaki kası kullanarak elle dokunmadan saç derisinin yerinden oynatmayı öğrenmek ve zamanla scalp esnekliğini artırmak. Böylece saçın gelişmesine daha uygun bir ortam sağlanacağı iddia ediliyor.
    Bu kas grubunu nasıl hareket ettireceğiz hocam,bu göz hareketiyle nesneleri hareket ettirmek gibi ancak hint yogilerinin yapabileceği bir hareket.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Onu en iyi Metin akpınar yapıyor ve saçlar fırça hala
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kafa derimi oynatabiliyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Kulakla beraber oynuyor benim kafa derim bi süre sonra kulaklarım acıyor

Sayfa 1/3 123 SonSon