Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Mastürbasyon ve Testosteron Arasındaki İlişki

Banned
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Journal of zhejiang universitesinde yapilan arastirmada masturbasyon sonrasi 7 gun sonrasinda testesteron seviyelrri en ust duzeye cikmis hatta 7. Gun %146 lara ulastigi gorulmustur 7. Gunde azami noktaya ulasip sonra. Normal seviyelerine donmusturr. Arastir kardesim . ayrica bende spot yaptigim zaman her gun .... o dinemde saclarimin icine etmistim sual an haftada iki uc ..... saclarimin durumu cok iyi . masturbasyon sac dokmez derler ama aksine eger genetik yatkinligin varsa fazla mastur sacin canına okur . bu arastirmaya gore.varsa senin elinde bilimsel veri paylas bilgilenelim
    Forumda bayan kullanıcıların ve ziyaretçilerin de olduğunu varsayarak mesajınızdaki müstehcen kelimeleri kaldırdım. Bir sonraki mesajlarınızı forumun ahlak ve etik değerlerini gözeterek paylaşınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Arkadaşlar, son bir aydır enteresan bir istek azalması var bende. Şaşırdım, çünkü hayatımda bu kadar isteksizlik hiç olmamıştı. Acaba psikolojik mi yoksa Miracla losyona kattığım Andrecur'un etkisi mi... A, birde çok fazla idrara çıkıyorum? Benzer sorunlarla karşılaşan var mı?
    Hocam bu şikayetler bendede var son zamanlarda.Ben minoxile attıgımız avodartın yapabilecigini düşünmüştüm ve kullanmayı bıraktım.Tedavi sürecinde bıkac urun kullanınca yan etkıyı hangı urunden gordugunu anlamak zor oluyor.Ben sımdi tedavime Cellagance losyon ve solgar biotin ile devam ediyorum.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler