Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 10.03.2016 Saç ektirdim 3900 Greft

10.03.2016 Saç ektirdim 3900 Greft

Merhaba arkadaşlar.
    Bu forumdaki insanları daha önceden takip ediyordum.
    Fakat uzun bir süre kendime zaman ayırıpta tedaviye başlayamadım.

Benim saç dökülmem 23 yaşında başladı ve ilk alın çizgimden dökülme başlamıştı.
    Ailede genetik bir durum yoktu.Ne anne tarafımda nede baba.
    Başlangıçta saç derimde aşırı yağlanma ve kaşıntı oluyordu.
    Tek çözüm Sesion şampuandı ve oda piyasada bulunmayınca çaresiz kaldığım durumlar oldu.
    Sonra sebamed ile günlük yıkamalarla yağlanmayı kestim ama saçlarım dökülmüştü.

Şimdi arkadaşlar sizlerin bana vereceği fikirler bundan sonraki süreçte önemli.
    Ekim sonrasında nasıl bir yol izlemeliyim.?Hangi süreçte neler kullanmalıyım.?

Başta @Miracle hocam ve siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Bu saç ekim öncesi foto flaş ile

Alın bölgem

Buda ekimin 1.Günü

Alın çizgim çizilirken ısrarla orjinal çizgim ile aynı olmasını istedim vede öyle oldu.

Alın bölgem şuanda aşırı şiş durumda diyebilirim.

Dönor bölgem 1. gün ve durumu benide şaşırttı oldukça iyi görünüyor.
    Kan dolaşımım çok iyi olduğu söylendi.

Konu opteron tarafından (15.03.2016 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

pejocu
    Guest
    çok sık bir ekim yapılmamış donör bölgeside bu yüzden fazla hırpalanmamış 1 sene sonra tekrar ekime ihtiyaç duyacağını düşünüyorum 15 gün boyunca çok dikkat et sağa sola çarpma yıkarken bitkisel içerikli şampuan kullan örneğin bioderma yada bebe şampuanı ve nazikçe yıka saçların 4. yada5. ayda tamamen dökülmüş olacak ve yeniden çıkması 8. ayda çok belirginleşebilir yani 5. aylarda gürleşme olmazsa telaş yapma

pejocu
    Guest
    bu arada nereye ektirdin

Teşekkür ederim.
    Bu konu benim başlığım olacak ve bütün gelişmeleri burda paylaşacağım.
    Bazı arkadaşlar var ektirmiş ama sonrasında bir paylaşımı yok.
    Ay ay gelişme paylaşmayı düşünüyorum.

Şuanda Bepanten losyon ve Sebamed şampuanla nazikçe yıkıyorum.
    Bu ürünleri doktorum tavsiye etti.

Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada nereye ektirdin
    İsim vermek istemiyorum
    Konu opteron tarafından (17.05.2016 Saat 08:11 ) değiştirilmiştir.

pejocu
    Guest
    rica ederim aradan biraz zaman geçsin 2 ay falan sonrasında diğer saçlarını korumak kalitesini artırmak için biraz bakım yapman lazım kendince tedavi uygula biraz araştırma yap ve nasıl tedavi uygulayacağına dair kendin karar ver

Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim aradan biraz zaman geçsin 2 ay falan sonrasında diğer saçlarını korumak kalitesini artırmak için biraz bakım yapman lazım kendince tedavi uygula biraz araştırma yap ve nasıl tedavi uygulayacağına dair kendin karar ver
    Miracle losyon kullanmayı düşünüyorum ama herhangi bir yan etki olurmu yada farklı birşeymi kullanmalıyım bilmiyorum.Forumu çok araştırıyorum ama ekim sonrası neler yapılır pek yorum göremedim.

Geçmiş olsun başlarda etkisinden emin olacağın saç büyütme etkenleri ile çok kaliteli antiandrojen kullanmalısın çıkışları maximize etmen için bu yerinde olacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun başlarda etkisinden emin olacağın saç büyütme etkenleri ile çok kaliteli antiandrojen kullanmalısın çıkışları maximize etmen için bu yerinde olacaktır.
    Abi değerli yorumun için ve bu platformda bizleri buluşturduğun için çok teşekkür ederim.
    Fakat yanlış birşey yapmak istemiyorum bunun için önerine ihtiyacım var.
    Bana de ki şunları kullan kullanayım ne yapacağımı bilmiyorum.

kardeşim vakit kaybetmeden ru ve prostaglandin tedavisine başlayabilirsin..öncelikle ekilen folikulleri canlı tutmak lazım demi levent abi 15. gün tedavi için ideal doktoruma sordum hemen başla dedi bana bende 20. gündeyim
    levent abiye telim et kendini ben oyle yaptım..
    Konu Selilozik tarafından (15.03.2016 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon