Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 10.03.2016 Saç ektirdim 3900 Greft

bende 5000 grefte yakın ektirdim. kardeşim geçmiş olsun öncelikle..inş ekilenler cok verimli cıkar..

Alıntı Selilozik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 5000 grefte yakın ektirdim. kardeşim geçmiş olsun öncelikle..inş ekilenler cok verimli cıkar..
    Sanada çok geçmiş olsun hocam.
    ru58841 kastettin sanırım.? prostaglandin ve ru58841 nerden bulacağım.??

Sana teşekkür ederim hocam, forum çok güzel fakat arkadaşlar genelde soru sorulmasından ziyade araştırılıp öğrenilmesini istiyorlar.
    Bu doğru ama şimdi değil.Benim bu süreci hızlı bir şekilde başlatmam lazım bu yüzden acil reçetelere ihtiyacım var.

Forumda illaki birşeyler öğrenip başkalarınada faydalı olmaya gayret edeceğim.
    Konu opteron tarafından (15.03.2016 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Selilozik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim vakit kaybetmeden ru ve prostaglandin tedavisine başlayabilirsin..öncelikle ekilen folikulleri canlı tutmak lazım demi miracle abi 15. gün tedavi için ideal doktoruma sordum hemen başla dedi bana bende 20. gündeyim
    levent abiye telim et kendini ben oyle yaptım..
    Haklısın ekimi yapıp bırakmadın destek tedavi başladın bu çıkışların için sana çok iyi destek sağlayacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

kardeşim ben miracleden aldım onunla iletişime geçersen ii olur zaten bulamazsın türkiyede yurt dısından geliyo..ben oyle yaptım..farklı yolları vardır belki almanın ama ben direk aldım levent abiden.

Bu gün 11. Gün ve bir resim paylaşmak istedim.
    18.03.2016 Tarihinde Ru ve Prostaglandin tedavisine başladım.

ekim güzel olmuş serkan aydın tolga karale de ekim yapmış güzel olmuş . ama sıklık saglanmassa ikinci bi ekim şart oda sana cok iyi bir görüntü yapar

Alıntı necatikj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim güzel olmuş serkan aydın tolga karale de ekim yapmış güzel olmuş . ama sıklık saglanmassa ikinci bi ekim şart oda sana cok iyi bir görüntü yapar
    Önler çok iyi benim için.
    Vertex bölgesi sıkıntılı ama kullandığım etkenlerden midir nedir bilmiyorum fakat diplerde tüylenme ve canlanma var.

Yeni Üye
    serkan aydın iyi bir ekimci korkma :

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekimin gayet kaliteli görünüyor,bu başlığın takipçisi olacağım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    hayırlı olsun yanlız şunu söyleyimrası bu kadar kılı tek seansta yapmamışlardır eger oyleyse işiniz zor
    deri bunu onaylamıyor çünkü avrupadaki seanslar bu yüzden 1000 1500 arası gitmekte ...
    Konu tosun.t tarafından (31.03.2016 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon