Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
68 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Hedef: Ömür boyu saçları korumak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance uzun vade de yeter yetmez ya da muhteşem tek çözümdür demiyorum kimse de demesin zaten amacımız işe yarar çözümler aramak üretmek çıkınımızda ki erzağı artırmak. Herkes olumlu olumsuz fikrini yazabilir ama bunu rica ederim herkes kibarlık seviyesi ile saygıyu bozmadan belirtsin kanıt istesin çelişkili bulduğu noktaları belirtsin vs sorun yok kovsakta gitmeyen tipler çok iyi biliyor ki piyasa ürünleri bu dürüstlüğün ve şeffaflığın %100 de birini göstermez...
    Abi ben çözüm bu yazdım bendeki etkisi ve inancımdan dolayı, ben her zaman inşAllahda haklı çıkarım diyorum çünkü senin bizdeki acıyı dindirmek için çalışdığını çok iyi biliyorum, bu yolda her zaman yanında kardeşlerin, dostların var abi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu cell bir bende bu kadar etki etmedi sanırım ya maşallah herkesde uçurmuş saçları. Başarılar beyler tedavinizde çok güzel olmuş saçlarınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cell bir bende bu kadar etki etmedi sanırım ya maşallah herkesde uçurmuş saçları. Başarılar beyler tedavinizde çok güzel olmuş saçlarınız.
    Hocam konunuz varmı cell ile ilgili sadece cell mi kullanıyorsunuz birde teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Bende istiyorum cell

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam konunuz varmı cell ile ilgili sadece cell mi kullanıyorsunuz birde teşekkür ederim
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...n-sonunda.html

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şöyle yazdım sayfa başında saçlarım kalınlaşdı, benim tam tüyleşmiş saçlarım yokdu cılızlaşmış saçlarım vardı daha yolun başında onlarda bir canlanma kalınlaşmada oldu, yani fotoğraflarda ki gelişim bu. ''Ben altı günde tüyler saç oldu her yer doldu'' demedim ordaki açık gözüken yerdede aslında saçlarım vardı ama kalınların yanında cılız kalıyordu fotoğraflarda o bölgeleri cılız gösteriyordu. 6 gündeki kalınlaşmalar ile birlikte neredeyse seyrek gözüken yerim kalmadı. İlerleyen aylarda tamamiyle eski görüntüsüne kavuşacak inşAllah. İnsanlar benim yazdıklarımı yanlış yorumluyor.. teşekkür ederim güzel sözlerin için
    hocam bendede öyle cılız saçlar var bende başlayacağım insallah bende sonuç alırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bendede öyle cılız saçlar var bende başlayacağım insallah bende sonuç alırım
    Hocam benim sonucumu görüyorsunuz hani 6 günde olan kalınlaşmayı ve ondan kaynaklı saçın nasıl kapandığını, ben saçlarımdaki cılızlaşma başlayınca aslında tedavilere başladım 8 ay önce folixir kullanmaya başladım 8 ayda ilerleme olmadı hatta cılızlaşmaya ve minyatürleşmeye devam etti şimdi 6 günlük tedavim beni 8 ay öncesine götürdü. şimdi hiç ilerleme olmasa bile bana yeter saçlarımda dışardan anlaşılacak bir sorun yok çok şükür tabi ben çok detaylı incelediğim için en ufak sorunları farkediyorum

hocam insanın kendi vucut yapısını bilmesi önemli benim de elimi attıgımda diplerde uzamayan cılız saçlar var hissedebiliyorum vucudun tedaviye yanıt verme süreleride önemli 6 gün de seninkiler yanıt vermeye başlamış kimisinde 3 aya kadar cıkabiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance'nin etkisini küçümseyenler şakaklarımdaki şu değişimi nasıl açıklayacaklar ? İki ay içerisinde şakaklarımı bu kıvama getiren bu losyonla ilgili ileri geri konuşmak tam anlamıyla bir züldür. Şakakların en fazla uğraş gerektiren ve başarı oranı en düşük bölgeler olduğunu hatırlatmaya gerek yok herhalde. Cell ile alakalı kurulan bu cümleler ya bilmeden kuruluyor ya da gerçekten bir karalama hevesi ile hareket ediliyor. Fakat her iki durumda da emeğe saygı ilkesi ayaklar altına alınmış bulunmakta. (Tedavimin detayları Cellagance Losyon Sonuçları başlığı altında mevcut dileyen ordan gözlemleyebilir. Ayrıca iki yıllık minoxil geçmişimin ardından 4 ayda min-dut, keto-azelderm formlarını kullandığımı ve buna rağmen şakaklarda tüylenme dışında birşey elde edemediğimi de ayrıca belirtmiş olayım.)

Cellagance losyonu küçümseyen mi? Ben öyle bir şey demedim. Benim dediğim 5 günde öyle bir iyi olmaz, sadece bunu belirtmek istedim.

Ben eski s. tedavisi forumun adminine, orada moderatörlük yapan PlayMakers'e, Miracle hocamıza ve emeğe geçen herkese dua eden biriyim! Miracle losyon olmazsa ben neredeyse kel kalmıştım.

Min+Dut + Miracle muhteşem bir tedavi

Allah razı olsun hepinizden.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance losyonu küçümseyen mi? Ben öyle bir şey demedim. Benim dediğim 5 günde öyle bir iyi olmaz, sadece bunu belirtmek istedim.

Ben eski s. tedavisi forumun adminine, orada moderatörlük yapan PlayMakers'e, Miracle hocamıza ve emeğe geçen herkese dua eden biriyim! Miracle losyon olmazsa ben neredeyse kel kalmıştım.

Min+Dut + Miracle muhteşem bir tedavi

Allah razı olsun hepinizden.
    ''Küçümseme'' ithamım size yönelik değildi kardeş, yanlış alındınız Allah sizden de razı olsun.
    Konu saçmasaç tarafından (21.03.2016 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon