Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ev yapimi spiro krem..

İlaç etkileşimleri prospektüste yer almaktadır birbirleri ile molekül bazında bir etkileşime girdiklerine dair bir bilgi yok bu oluşan tepkime ile nasıl bir molekül oluşup nasıl bir etki yaratıyor belirtilmemiş bu bir varsayım olarak ele alınmalı çünkü ilaç etkileşimleri çok çok önemli bir husustur ve bu bilgi es geçilemez. İlaç prospektüsünde tansiyon etki mekanizması üzerine olan etkileşimden yola çıkıldığını düşünüyorum yine de tereddütü olan varsa ayrı kullansın tabi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı look_up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bende toz spiroyu nasıl çözerim diye düşünüyorum bu konu banada yardımcı olacak. Benim aklımda olan neutrogena hızlı emilen bakım kremine karıştırmak ama önce biraz alkolle çözüp kreme oyle eklemek.
    ama o kremin içinde çözünüyor mu ? önemli olan o. Yoksa yuzde 1-2 lik zaten alkol de çözersin gerisi de suspansiyon olur yuzde 2-3 kadari. Suspansiyon halindeki kremin icindeki etken madde ne kadar kafa derisinde emilir onu da hiç bilmiyorum ama eminim homojen çözeltiden daha az etkili olur. Ben şimdilik elimdeki nemlendiriçi kremlerin içine kirkland minoxidil ve spiro tozu ekledim artik yari suspansiyon yari cözelti veya herneyse kullaniyorum ama az miktarda hazirladim hepsi toplam 30 ml fln. Tam çözecek bir yol bulana dek bunu kullaniyorum. Içinde de az emu yagi var.

Yeni Üye
    Merhaba spiro hazırlayacağım da evde süt tarihi 2014 olan ppg var ppg bozulmuş mudur sizce

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scandsucker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama o kremin içinde çözünüyor mu ? önemli olan o. Yoksa yuzde 1-2 lik zaten alkol de çözersin gerisi de suspansiyon olur yuzde 2-3 kadari. Suspansiyon halindeki kremin icindeki etken madde ne kadar kafa derisinde emilir onu da hiç bilmiyorum ama eminim homojen çözeltiden daha az etkili olur. Ben şimdilik elimdeki nemlendiriçi kremlerin içine kirkland minoxidil ve spiro tozu ekledim artik yari suspansiyon yari cözelti veya herneyse kullaniyorum ama az miktarda hazirladim hepsi toplam 30 ml fln. Tam çözecek bir yol bulana dek bunu kullaniyorum. Içinde de az emu yagi var.
    Nemlendirici dediğiniz bildiğimiz tipik nemlendiricilerden mi ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spiro elsevede cozunmuyor mu anlamadim neyin savasi bu
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

merhaba arkadaşlar ben elektronik sigara kullanıyorum bizim likitler için kullanılan vg -pg ler var vg olan Bitkisel gliserin die geçiyor %100 vg 0 nikotin alsam alkolle çözdükten sonra bundan katsak olurmu acaba
    ürün link: http://www.buharistan.com/urun/fumet...base-0mg/1189/

arkadaşlar bu elsevle yada alkolle çözünce hemen kurumaması için kullandığımız ppg yerine elektronik sigara likiti olarak kullanılan bitkisel gliserin die bişey var o kullanılabilirmi
    ürün şu: http://www.buharistan.com/urun/fumet...base-0mg/1189/

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu elsevle yada alkolle çözünce hemen kurumaması için kullandığımız ppg yerine elektronik sigara likiti olarak kullanılan bitkisel gliserin die bişey var o kullanılabilirmi
    Ben 2 yıldır elektronik sigara kullanıyorum bu baselerin kalitelerini az çok bilirim. Fumetti onermem alacaksan merck vg yada pg almalisin kalite olarak en iyisi. Bir de vg taşıyıcı yada çözücü bir madde değildir kullanman mantıksız olacaktır

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 yıldır elektronik sigara kullanıyorum bu baselerin kalitelerini az çok bilirim. Fumetti onermem alacaksan merck vg yada pg almalisin kalite olarak en iyisi. Bir de vg taşıyıcı yada çözücü bir madde değildir kullanman mantıksız olacaktır

bulamadım da o bakımdan sölemiştim siz nerden alıyorsunuz?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon