Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nanoteknoloji Bakıldı Saç Diplerimin Gözenekleri Kapanmış Yağdan Dolayı

Nanoteknoloji Bakıldı Saç Diplerimin Gözenekleri Kapanmış Yağdan Dolayı

Arkadaşlar az çok konu açtım ben.Bugün bir yerde uğradım saçla ilgili nano teknoji ile inceliyorlar.Saçıma baktılar monitör saç dipleri çok net halde gördüm saç diplerim resmen kapanmış yağdan dolayı.

Evde gün boyu pc başında oturuyorum biraz stresli hayatımda var.Saçlarımda sebo dermatit var onun için blue cap vardı onun yerine kurutuyor diye saçı tto termal önerdiler.Onu kullanıcam.Şakaklarım için miracle abinin cell geldi onu kullanıcam.

Tedavim şu şekilde:

-Şakaklar icin cellange sabah akşam.
    -Testestoran seviyesi düşmesi için.Günlük 1 tablet xpecia.Günde 2 bardak yeşilçay ve stres uzak durma nasıl olucaksa artık.
    -Sebo dermatit için.Tto thermal normalde blue cap kullanıcaktım ama saçda kurutma yapıyor diye bunu ladım
    -Rectiwa şampuan aldım kepek için kafamda soru işaretleri var.

Kısaca şakaklarda dökülmem var.Saç diplerim gözenekleri yağdan dolayı kapanmış ve saçımda sebo dermatit var.

Yorumlarınız neler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az çok konu açtım ben.Bugün bir yerde uğradım saçla ilgili nano teknoji ile inceliyorlar.Saçıma baktılar monitör saç dipleri çok net halde gördüm saç diplerim resmen kapanmış yağdan dolayı.

Evde gün boyu pc başında oturuyorum biraz stresli hayatımda var.Saçlarımda sebo dermatit var onun için blue cap vardı onun yerine kurutuyor diye saçı tto termal önerdiler.Onu kullanıcam.Şakaklarım için miracle abinin cell geldi onu kullanıcam.

Tedavim şu şekilde:

-Testestoran seviyesi düşmesi için.Günlük 1 tablet xpecia.Günde 2 bardak yeşilçay ve stres uzak durma nasıl olucaksa artık.
    -Sebo dermatit için.Tto thermal normalde blue cap kullanıcaktım ama saçda kurutma yapıyor diye bunu ladım

Kısaca şakaklarda dökülmem var.Saç diplerim gözenekleri yağdan dolayı kapanmış ve saçımda sebo dermatit var.

Yorumlarınız neler.
    Oncelikle gecmis olsun sebore icin 1 tup ketoral krem yarim tup acnelyse karistr her aksam uygula sabahlari hatay defne sabunu saf olanindan ile yika faydasini goreceginden emin olabilirsin en son kazandgm tucrubemle sabit

Banned
    kardeşim acnelys cok saç döküyor diyorlar ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim acnelys cok saç döküyor diyorlar ?
    Dökmüyor hocam,en son azelderm bulamayınca acnelyse ile hazırladım krem karışımını saç döktüğü falan yok,ama herkeste aynı sonucu vermeyebilir,kullanıp kendinizde tecrübe edebilirsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    Kapanan saç kökleri için her sabah kuru üzüm tüketin faydası olacaktır

Banned
    yağdan kapanan saç olayı bendede var.head and shoulders clinical strength cok güzel temizliyor ama daha kalıcı çözümler lazım

pejocu
    Guest
    yağdan kapanan gözenek gözenek saçı dökmez çok yağlanıp kaşıntı egzema gibi birşey yada mantar gibi oluyorsa saç dökülüyo gözenek tıkanmasından değil dermovate losyon kullanın düzelir kaşıntı varsada alır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tedavim şu şekilde:

Yorumlarınız neler.
    sebore dermatit varsa hastaneye gitmedinizmi onun için ilaç vs vermedilermi birde benim sorum bu seboreden dökülen saçlar geri çıkıyormu benimde dökülme şakaklarda belirgin ama heryerden geliyor favorilerden bile geçen yıl saç analizi yaptırmıştım eczacı saç dipleriniz çok yağlı kapanmış dedi resmen beyazımsı parlak bişi vardı tabaka gibi büyük bi ihtimal bendede var.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebore dermatit varsa hastaneye gitmedinizmi onun için ilaç vs vermedilermi birde benim sorum bu seboreden dökülen saçlar geri çıkıyormu benimde dökülme şakaklarda belirgin ama heryerden geliyor favorilerden bile geçen yıl saç analizi yaptırmıştım eczacı saç dipleriniz çok yağlı kapanmış dedi resmen beyazımsı parlak bişi vardı tabaka gibi büyük bi ihtimal bendede var.
    Seboreik dermatinden bende muzdaribim bu sebepten dökülen saçların miracle, min dut vs gibi losyonlarla tekrar kazanılımı olabilir mi?

Banned
    bu dermovate losyon kortizonlumu ?

Sayfa 1/2 12 SonSon