Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 5 Aydır süren agresif dökülme için çözüm bulamadım YARDIM istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben dermarolleri miracle veya cellaganceden önce kullanıyorum eger finasa başlarsam döngü olayı oluyormu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavinden min+dutu çıkar çok yüklenme, ne kadar çok etken o kadar çorba yapıyor kafayı.İlerleme katedemiyorsun.Cell kullan + emu yağı,nane yağı ile destekle.Bide böyle dene bakalım.Sen min+dutu kullandıkça ileri gidemiyosun çünkü minox döngüye giriyor saçların gerilemeye başlıyor.Belki cell çıkartıyor,miracle çıkartıyo minox döngüye giriyor döküyor yine aşama katedemiyorsun.Bence dediğimi yap çok şey karıştırma cell+emu+nane yağı bide ısırgan suyuyla yıka saçları sade bunları yap dökülmen duracaktır ve saçlarında çıkacaktır Allah'ın izniyle.
    hocam minoxu bırakırsam şakaklardakide dökülür diye bırakamıyorm

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam minoxu bırakırsam şakaklardakide dökülür diye bırakamıyorm
    Min+dutu birden bırakman doğru olmaz kardeş aşamalı olarak azalt. Önce iki günde bire düşür bir-iki hafta bu şekilde kullan, sonra haftada iki güne hatta arasıra haftada bir güne düşür, sonra tekrar arttır ve kademeli olarak düşür. Tabi bu süreçte min+dut kullanmadığın günler için ketoral kreme 15 adet avadort eklemen ve bu şekilde saçlarına uygulaman, dutasterid takviyesi açısından iyi olacaktır. Cell'i hiç aksatma her zaman söylüyorum ben cell den gördüğüm faydayı hiçbir etkenden görmedim en kuvvetli silahımız. Tabi tedavindeki en önemli husus istikrarlı, net ve bilinçli bir tedavi süreci oluşturmayı öğrenmek olacaktır. Ümitsizliğe kapılmadan sabırla tedavilerini düzenli olarak uygulamaya çalış inşaAllah dökülmen duracaktır.
    Konu saçmasaç tarafından (10.03.2016 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cell losyonla 2. günüm ben bu kadar hızlı etki eden bir losyon görmedim, Gerçekten çok muhteşem 2-3 ay sonra saç sorunum kalmayacak gibi inşAllah

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracl koruyor evet ama brn daha fazla ciksin istiyom o yuzden .androcouru bes gun daha kullancam sonra finanasa gececem . buna buldukca bunamak diyoruz ac gozluluk te denebilir . ya kisacasi androcour kullanmamda ki iki ana sebep . 1-cinsel istek fazlaliligi finana kullanimina bagli rahatsiz ediyor. 2- daha kisa zamanda daha iyi sonuc almak .
    Aman dikkat hocam alından falanda saç çıkarmayın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman dikkat hocam alından falanda saç çıkarmayın
    Bende çıktı maalesef berbere gittiğimde ağda yaptiriyorum alnıma. Saç sorunu biterse epilasyon felan yaptiririm artık orayada

SaçımınDoktoru Üyesi
    Naptın hocam 2 günde saç mı çıkarttı noldu o kadar hızlı etki ettiğini nerden anladın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hazır yeni başlamışken bide saçlarının şuanki fotosunu koy kardeşim sana zahmet gelişmeyi yakından takip edelim.10 günde bir bide güncelleme yaparsan seviniriz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim bazi sorularim olcak simdi ben miracle-cell-mindut kullaniyorum ve dokulmem cok fazla cogu kisi mindutu cikar diyor benim nasil bir yol izlemem lazim ru gelicek finas-miracle-cell ve krem(ketoral,ru,dut)hazirlama fikri var sorularima gelirsek
    1=tedavimden sonra yakaladigim sakaktaki cikislar mindutu birakinca tekrar dokulurmu
    2-finas dokulmemi durdurabilirmi(tabi kimse tam olarak bilemezde sormak istedim)
    3- krem oranlari ne olmali
    4- benim dokulmem min-dut dongusumudur ve ben mindutu birakip daha sonra baslasam tekrar cikanlari dokermi
    5-finasla beraber sac dokulmem durur ve sacta kalite ve yogunluk yakalarsam bu cikisi ve kaliteyi finasi birakip korumam mumkun olabilir mi?
    Kafamda deli sorular

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bazi sorularim olcak simdi ben miracle-cell-mindut kullaniyorum ve dokulmem cok fazla cogu kisi mindutu cikar diyor benim nasil bir yol izlemem lazim ru gelicek finas-miracle-cell ve krem(ketoral,ru,dut)hazirlama fikri var sorularima gelirsek
    1=tedavimden sonra yakaladigim sakaktaki cikislar mindutu birakinca tekrar dokulurmu
    2-finas dokulmemi durdurabilirmi(tabi kimse tam olarak bilemezde sormak istedim)
    3- krem oranlari ne olmali
    4- benim dokulmem min-dut dongusumudur ve ben mindutu birakip daha sonra baslasam tekrar cikanlari dokermi
    5-finasla beraber sac dokulmem durur ve sacta kalite ve yogunluk yakalarsam bu cikisi ve kaliteyi finasi birakip korumam mumkun olabilir mi?
    Kafamda deli sorular
    Sorularına tek tek cevap vermeye çalışayım kardeş.

1) Min+dut'u birden bırakman dökülmeye sebep olabilir. Bu sebepten ötürü yukarıdaki yorumda yazdığım gibi aşamalı olarak azalt ve düzensiz olarak minox kullanımına devam et. Bazen haftada 2-3 gün bazen 1 gün olarak minoxu bırakmandan oluşacak yıkımı engelleyecektir.
    2) Finasterid DHT androjenini inhibe ettiğinden dökülmenin durmasına katkı sağlayacaktır. Fakat zaten minox ile birlikte dutasterid kullanıyor olmandan ötürü tedavinin DHT inhibe kısmının yeterli olduğu kanaatindeyim. Finas yerine yukarıda yazdığın dutasteridli krem formunu kullanman da bu amaca hizmet edecektir.
    3)30 gr Ketoral içerisine 15 adet avadort koy. Ru hakkında bir fikrim yok kullanan arkadaşlar cevap verecektir.
    4) Dökülmenin sebebi kesin olarak şudur diye düşünmek doğru değil bir çok etken olabilir. Fakat min+dutu birden kesip sonra tekrar başlaman büyük yıkımlara sebep olabilir. Yukarıda yazdığım gibi minox kullanımını azalt ve düzensizleştir fakat tamamen bırakma.
    5) Finas ile böyle bir başarı elde edersen bıraktıktan sonra topikal dutasterid formları ile bu başarıyı koruman mümkündür.
    Konu saçmasaç tarafından (11.03.2016 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon