10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Azaldermin Dökülme Yapması

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azaldermin Dökülme Yapması

Forumda birkaç kişide daha gördüm, sanırım azalderm min+dut ile etkileşime giriyor.

Önceden azaldermi sürdükten 5-10 dakika sonra min+dut kullanırdım baya bir dökülme yaptı daha sonra 3 gün bıraktım ve dökülmem tekrardan durdu.

En sonunda yenileme yaptığı için dökülme yapmıştır diye tekrardan başladım fakat bugün 1 hafta oldu ve hala dökülme var.Yalnız bu arada şöyle bir şey yaptım.Önceden 5-10 dakika olan arayı yarım saat ve üzerine çıkarttım ve dökülmem tekrardan azaldı fakat halen devam ediyor azar azar olsa da.

Ve buna müteakip bugün itibariyle azaldermi tamamen bırakıyorum.

Başka dökülme yaşayan var mı?
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gunde iki defami kullaniyordun yoksa sadece aksammi ? Ben 2 aydir kullaniyorum son 1 haftadir dokulme yapiyordu minik saclar goruyordum yastgmda 20 adet rahat vardir dun aksam oranini ceyrege cektim uc kremle karistirdim kasik yardimiyla surdum bu sabah kalktgimda 2 adet baby sac vardi yastigimda oran onemli bence ve sadece aksamlari kullanicam artik onceden hem sabah hem aksam krem suruyordum simdi sadece aksam kullanacam.

azalderm ve ketoyu sadece şakaklara sürüyorum. dökülmem zaten fazlaydı farkedemedim şahsen.

Moderatör
    Şu duruma bi açıklık gelse artık.Ben sadece şakaklarda kullanıyorum azelderm-keto ikilisini.Sakaklar seyrelmiş ve yeni saç çıkışları oluşmuş bulunmakta.Aşırı dökülme yok 1 en fazla 2 tel gelıyor.Sadece aksamları kullanıyorum.Saç diplerini tıkadığını düşünüyorum.Ayrica losyonu kullanıktan 1 saat sonra tekrar nemlendirmek gerekıyor yoksa sac diplerinde tortulanma ve beyaz bi tabaka oluşuyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece akşamları kullanıyordum fakat buna rağmen dökülme yaptı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaş dökülme bir ay sonra bitiyor. Azalderm çok etkili kesinlikle bırakmayın derim. Ben hem tozunu hem kremini kullanıyorum.

Bende de hiç dökülme filan yapmadı elimizdeki en doğal etken bu sayılır uzun periyodda değerlendirin bencede hemen bir kenara atmayın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende de yaptı sanırım ama emin değilim.Dökülmem zaten çok oldugu için pek anlayamadım.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    azelderm candır
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör
    Azeldermin icinde bulunan azelaik asit'i bizim losyona belırlı bir seviyede toz halınde karıştırsak.Daha mantıklı değilmi.Diger etkenlere zarar verırmı ? Hem Asiti uzun saclılar bütün bölgeye yedirebilir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Bu Konudaki Etiketler