Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
82 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Yasim 21 sakaklara tedawi uyguluyorum hafta hafta foto atacagim !!

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam fazla bile cikmis senin saclar alnin dolmus komple bu seferde epilasyona gotmek zorunda kalabilirsin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    komple vucud tuylerine etki etmesi zaten tuylerin dokulmesjne sebep verir vucudda killanma ve sakal dht gorevlidir yogun isik altinda cekildiyse ayva tuyleride net gorunmus olabilir. Yuzumuz ve vucudumuzub her yeri killa kapli zaten sadece cok kucuk olduklari icin yogun isik altinda gorulebilirler. Ilerleme cok hizli olmus arkadasta gercektende

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komple vucud tuylerine etki etmesi zaten tuylerin dokulmesjne sebep verir vucudda killanma ve sakal dht gorevlidir yogun isik altinda cekildiyse ayva tuyleride net gorunmus olabilir. Yuzumuz ve vucudumuzub her yeri killa kapli zaten sadece cok kucuk olduklari icin yogun isik altinda gorulebilirler. Ilerleme cok hizli olmus arkadasta gercektende
    Flashli cekim oldugundan o kadar tuy gozuo aslina tuy war alinda fakat o kadar cok deil

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    MaşAllah Çok güzel bir gelişme. Çok sevindim Doktor kontrolüne gidecek misin? Kendini nasıl hissediyorsun?

Yeni Üye
    Hocam maşallah saç çıkısı çok iyi .Acaba mental yan etki gördün mü ? Unutkanlık,dikkat dağınıklığı vs. Androcur başlamayı düşünüyorum ama unutkanlık beni korkutan bir yan etki.

Yok hocam mental açidan sikinti yasamadim. Sadece asiri uyku gelior bilmem androcourdan mi yoksa baska biseyden mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı osmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok hocam mental açidan sikinti yasamadim. Sadece asiri uyku gelior bilmem androcourdan mi yoksa baska biseyden mi
    ilac kaynakli olmasi muhtemel vucudundaki testo dustugu icin enerjinde azalmaya basliyor yorgunluk ve halsizlik yapar o da. Sporda mesela kullanilan ilaclarla adam 30 kg kaldiricaksa 80 kg kaldiriyor vucuddaki testoyu artirdigi icin enerjiniz daha yogun oluyor. Mevsimsel alerji felan da varsa o da yorgunluk uyku yapar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yorgunluk ve halsizlik kesinlikle andracurdan kaynakli zamannda kullandigim donemde ayni seyi yasamistim

80 gun oldu.

80 gunluk sonuclar. Kafa allak bullak bazi gunler tedaviyi aksatsamda genelde uyguluyorum. Tek sikinntim alnimda cikan tuyler napcam bilmiyomo tuylere.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMAG0983.jpg‎   IMAG0978.jpg‎   IMAG0982.jpg‎   IMAG0975.jpg‎  

valla helal olsun çok iyi sonuç almışsın. bence tedavinin ağır dozunu düşür artık yavaş yavaş. oral aldıklarını özellikle. o tüylerin yarısı bile saç olsa ve onları koruyabilsen yeter sana.

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon