18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 10. Ay (resimli) bırakmalı mıyım?

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Simdi bazi arkadaslar kiZacak ama minoxssuz olmaz yinr soyluyorum minoxssuz sac cikisi cok zamana alir . saclarini korumussun sanki birazda guclenmis gibi sac cikisi olmus gibi ama gozle hissedilir duzeyde degil. Tedavinde minox yok sanirim . bana sorarsan minoxu tedavine ekle. Dunyada sac cikaran tek urun minoxtur dort senedir kullaniyom hep cikardi .nerden anliyorum . ilk ucsene hep dokulirdu saclarim ama.hic kellesme.olmadi ha sacin coktur diyceksiniz . benim cokcukluktan beri saclarim cok sık degil zaten. Minox sacini eskisinden kotu yapmaz .yani bunun aksini iddia edenlere basarilar diliyorum minoxu biraktigimda oldu gerilemesini beklerken aksine artis yasadim nedense . ha tabi geriye basladigimda saclar duman oldu o ayri . birakmamak lazimmis onu ogrendik . yani kardesim tedavine minox ekle mumkunse sabah foam aksam losyon kullan ben losyon olarak kullaniyorum . ama foam da alacam sabah icin .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Evet minoxa başlıcam mecbur. Miraclenin tarif ettiği şekilde. Ama o da işe yaramazsa bütün tedavileri bırakacam. Her sabah akşam uğraşamıyorum artık. Çok vakit kaybı. Bi de sürekli geriye gidiş varken olmuyor. Tek istediğim en azından nişanımda düğünümde biraz saçım olsun taranacak kadar. Çok mu şey istiyorum bilinmez tabi ama bu gidişle zor..
    Konu yldrm058 tarafından (05.03.2016 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay