Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: 10. Ay (resimli) bırakmalı mıyım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    @keltoşş minox kaçıncı ayda topladı saçlarını yeniden başlayıp dökülünce ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan durumlar nasıl? Sana benden ufak bi tavsiye eğer maddiyatta sıkıntı çıkmaz dersen miracle losyon ketoral azalderm krem ve minoxil sabah akşam oranlarını biliyosundur zaten kullan ve sakin değiştirme. Bak ben azaltiyim dedim elime avuç dolusu saç gelmeye başladı anında eski sisteme döndüm dökülme 0 oldu. Androcur da kullaniyodun sanırım losyona 4 adet atabilirsin. Belki sistemde etki etmeyen scalpte edecektir kim bilir. Bunun dışında haftada 2 kere nizoral şampuan ve dermaroller ihmal etme. Ben şuan acayip tirstim ve disiplini elden bırakınca neler olduğunu gordum. Son olarak miracle losyonu cam şişede yaparsan etken madde kaybına ugramazsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan durumlar nasıl? Sana benden ufak bi tavsiye eğer maddiyatta sıkıntı çıkmaz dersen miracle losyon ketoral azalderm krem ve minoxil sabah akşam oranlarını biliyosundur zaten kullan ve sakin değiştirme. Bak ben azaltiyim dedim elime avuç dolusu saç gelmeye başladı anında eski sisteme döndüm dökülme 0 oldu. Androcur da kullaniyodun sanırım losyona 4 adet atabilirsin. Belki sistemde etki etmeyen scalpte edecektir kim bilir. Bunun dışında haftada 2 kere nizoral şampuan ve dermaroller ihmal etme. Ben şuan acayip tirstim ve disiplini elden bırakınca neler olduğunu gordum. Son olarak miracle losyonu cam şişede yaparsan etken madde kaybına ugramazsin.
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...html#post46894

Dostum durumlar vahim .. Sondan bir önceki sayfaya son durumu attım şuan kelim. Androcur değilde minox yaptı böyle ama o toparlayacak inat ettim bırakmayacağım minoxu. Pazartesi azelik asit atacağım içine. Maddiyatta sıkıntı çıkmazda üniversiteye gidiyorum o kremleri falan sürmem çok sıkıntı. Hazirana kadar androcur,tıbbi çaylar,minox-azelic,biotin,proscar deneyeceğim. Haziranda saçı kazıtıp senin tedavinin aynısını deneyeceğim oda olmazsa benden bu kadar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İkinci ayda dokulme bicak.gibi kesmisti
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...html#post46894

Dostum durumlar vahim .. Sondan bir önceki sayfaya son durumu attım şuan kelim. Androcur değilde minox yaptı böyle ama o toparlayacak inat ettim bırakmayacağım minoxu. Pazartesi azelik asit atacağım içine. Maddiyatta sıkıntı çıkmazda üniversiteye gidiyorum o kremleri falan sürmem çok sıkıntı. Hazirana kadar androcur,tıbbi çaylar,minox-azelic,biotin,proscar deneyeceğim. Haziranda saçı kazıtıp senin tedavinin aynısını deneyeceğim oda olmazsa benden bu kadar.
    O minox banada ilk başta aynısını yaptı kazittiktan sonra bazı bölgeler hiç çıkmadı dedim noluyoz lan felan bi baktım geldi sonradan. Bırakmadan devam et duzelicektir allahın izniyle

Hangi marka minox önerirsiniz arkadaşlar?
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben pakdouru kullaniyom hem ucuz hem forteden daha iyi
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Bence'de Minoxil mutlaka ekle tedavine. Senin saçların durumu aynı benimki gibi. En büyük sorun şakaklar? Çok kötü gösteriyor insanı. Bu tedaviyi bırakırsan 3 ayda çok daha kötü olacak saçların. Çünkü dökülme genetik... ve bu kadar emekte boşa gidecek, sonra aynı tedaviye tekrar başlayacaksın, çünkü ekimdem başka seçeneğin yok. Ben hiç tavsiye etmem!

Bence Minoxidili ekle ve en az 10 ay daha kullan.

2013'de tek Minoxidil ile şakakları doldurmuştum 8 ayda. Resimleri hala duruyor PC'de. Bir ara paylaşırım. Belki bazılarına motivasyon olur. Çok geçmiş olsun.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12