Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
65 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Günlük (sık) kullanım için şampuan-sabun tavsiyeleri

Moderatör
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabun işi benim için az şans işi aktarda ne varsa o .Biraz araştırayım ya dermoday e gecerim ya da bi sabundan devam ederim haftada 1 nizoral kullanıyorum zaten.Dermoday eczanelerde falan bol bulunan bir ürün mü? bazı sampuanlara ulasmak zor oluyor malum
    Sabun kuru ve yağsız saçlara pek gitmiyor gibi.İş yerinden bi abiden denemelık aldım 1 haftadır kullanıyorum.Şuan memnunum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Botanikeczadan bugun hp biotin 10 mg 100 tablet siparis ettim .normalde 20 tl sampuan 16 tl yapmslar indirimde habern olsn kardesm.
    Bende bi dahaki biotimi hp'den yana kullanacagım.Suan solgar 5mg kullanıyorum 43 tl 50 tablet.Hp cok daha ekonomık gözüküyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 bucuk ay gider dostum benimki gibi yap 100 tablet 10 mg al ikiye bol

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuanki sabunum bittikten sonra deneyeceğim bir sabun var. Şenköylüler Kül Suyu Defne Sabunu. Bu sabunda en doğal sabunlarda kullanılan kimyasal madde kostik kullanılmıyor. Köpürtmeyi kostik yerine meşe külü ve killi toprak suyuyla sağlıyorlar. Dolayısıyla sabun tamamen doğal oluyor. Tarihi bir sabun. %66 defne yağı ve %33 zeytinyağı oranı var. Gayet makul bir oran. Kilogramı 40 lira. 4 kalıp halinde oluyor.

Sitesini incelerseniz daha da bilgi alabilirsiniz.

Şenköylüler Kül Suyu Defne Sabunu

Burada da yapılışını anlatıyor.

Şenköylüler Sabun Üretimi
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuanki sabunum bittikten sonra deneyeceğim bir sabun var. Şenköylüler Kül Suyu Defne Sabunu. Bu sabunda en doğal sabunlarda kullanılan kimyasal madde kostik kullanılmıyor. Köpürtmeyi kostik yerine meşe külü ve killi toprak suyuyla sağlıyorlar. Dolayısıyla sabun tamamen doğal oluyor. Tarihi bir sabun. %66 defne yağı ve %33 zeytinyağı oranı var. Gayet makul bir oran. Kilogramı 40 lira. 4 kalıp halinde oluyor.

Sitesini incelerseniz daha da bilgi alabilirsiniz.

Şenköylüler Kül Suyu Defne Sabunu

Burada da yapılışını anlatıyor.

Şenköylüler Sabun Üretimi
    Teşekkürler dostum,bu siteyi daha önce birkaç kez ziyaret etmiştim,yeniden hatırlattın bana bu sitenin varlığını.Şimdi favorim olan ardıç katranı ve defne sabunlarını doğal haliyle alıp kullanabileceğim.

Sabun güzel duruyor fakat fiyatlar pekte köylü değilmiş. Avm lerde görmüşsünüzdür yunanistan adalarında yapılan gerçekten tamamen doğal harika görünümlü ithal sabunlar var mağazasında satılıyor benzer fiyatlara. Avm kira reklam ithalat bedeli yunanistan yüksek işçilik maliyeti ülke imajı.... ama aynı fiyat... açıkcası bir trend oldumu baştan yanlış politika ve açgözlülükle kendi altımızı oyuyoruz. Alışverişte insanlar zekalarının küçümsenmesini affetmezler her ne kadar belli etmeselerde...

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dermoday almayı düşünüyorum saçları nasıl gösteriyor ? Herkes genelde saçlarını yumuşatan şampuan ister ama benim saç yumuşadığında biraz seyrek bi görüntü oluyor bu yüzden sertleştirse bilr hacimli görüntüyü tercih ederim.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermoday almayı düşünüyorum saçları nasıl gösteriyor ? Herkes genelde saçlarını yumuşatan şampuan ister ama benim saç yumuşadığında biraz seyrek bi görüntü oluyor bu yüzden sertleştirse bilr hacimli görüntüyü tercih ederim.
    Hemşire organicum şampuanın çok hacim verdiğini hayretle belirtmişti. Kendisi daha iyi bilgi verecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadaşlar losyonu veya minoxu sürüp çıkınca dışarı saçı seyrek ve yağlı gösteriyor.Bunu nasıl engelleriz ?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef bunu engellemenin yolu yok. Minox için foam olan formunu satın alabilirsin. O sürdükten sonra kuruyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon