Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasterid yan etki

Finasterid yan etki

Arkadaşlar az önce yabancı forumlarda gezdim biraz ve finasteridle eski saçlarına kavuşan çok ama yan etkisi gerçekten abartılacak kadar yokmu vede finasterdi bırakınca kazanılan saçları kaybedermiyiz.

miracle
    Guest
    Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar az önce yabancı forumlarda gezdim biraz ve finasteridle eski saçlarına kavuşan çok ama yan etkisi gerçekten abartılacak kadar yokmu vede finasterdi bırakınca kazanılan saçları kaybedermiyiz.
    yanetki var bu gerçek ama o kadar büyük yanerkilerden bahsediliyor ki insan korku filmi izlemis gibi oluyor ne kadarı gerçek yasamadan bilmek zor tabiki bu konuda aslinda spekulasyon yapmak yerine kullanip kendi metobolik yanitlarimiza göre dozlamayi ayarlamak en mantıklı yolmus gibi görünüyor. Etkisine gelince 50 li yaslardan once birakirsaniz dökülme tekrar başlar ve malesef kazanimlar geri verilir ancak ileri yaslarda androjen azalmasi oranında kayiplar az olacaktir...

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla 7 ay gibi bir süre kullandım.yan etki olarak spermde şeffaflaşma(sıvılaşma)oldu.ha saçına bir fayda oldu mu? saçlarımda gürleşme fark edemedim.ama belkide dökülmeyi yavşlattı.sadece proscar 1/4 kullanıyordum.birde konozol şampuan.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla 7 ay gibi bir süre kullandım.yan etki olarak spermde şeffaflaşma(sıvılaşma)oldu.ha saçına bir fayda oldu mu? Saçlarımda gürleşme fark edemedim.ama belkide dökülmeyi yavşlattı.sadece proscar 1/4 kullanıyordum.birde konozol şampuan.
    biraktinmi yoksa devam ediyormusun

bıraktım kullanmıyorum. minox-dut karşımı birde miracle losyonu kullanıyorum.elimde var bir kutu procar ama kullanmıyorum.

bıraktım kullanmıyorum. minox-dut karşımı birde miracle losyonu kullanıyorum.elimde var bir kutu procar ama kullanmıyorum.
    min dut kullanıyorum bende ise yaramazsa miracle losyona gecicem o da olmazsa minox ve proscar son çare

Alıntı keskin.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    min dut kullanıyorum bende ise yaramazsa miracle losyona gecicem o da olmazsa minox ve proscar son çare
    min-dut a başlayalı 10 gün filan oldu..kullanım şeklim yarım doz yani sadece akşamları..ama fikrimden vazgeçip sabah akşam kullanmayı düşünüyorum.

Moderatör
    Şu finasteridi bende kullanmayı düşünüyorum miracle losyon un yanına var olan saclarımı korumak adına yan etkisinden değilde ilk 1 ay şok dökülme yapar diye korkuyorum.

min-dut a başlayalı 10 gün filan oldu..kullanım şeklim yarım doz yani sadece akşamları..ama fikrimden vazgeçip sabah akşam kullanmayı düşünüyorum.
    vallaha invincibledeki etkiyi bizde de yapar inşallah ben baslayalı da 10 gün oldu arayı açmadan gelismeleri söyleyelim bence baslangıc zamanımız aynı

tama kardeşim gelişmeleri burdan anlatırız..sen kullanım şeklin nasıl.sabah akşam olarak mı kullnıyorsun

Sayfa 1/4 123 ... SonSon