Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finasterid yan etki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar finsteridin ön saç çizgisine faydadan çok zarar verdiği ne kadar doğru?
    Ben iki üç yıldır kullanıyorum, yarar görmedim diyebilirim (Önde). Yaş 30. Fakat finas kullanırken tek bir saç bile düşmediğini görüyordum. Erken yaşta farklı olabilir.

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar finsteridin ön saç çizgisine faydadan çok zarar verdiği ne kadar doğru?
    Bu olabiliyor özellikle finasın serbest testosteronu yükselttiği biliniyor ve şakak kısmı kişiden kişiye değişmekle birlikte testoya daha duyarlı, buda ön çizgiyi bozabiliyor. Ben doğal finas yeşil çay tabletleri kullandım ön çizgi ege sahiline dönmüştü normal saçlara iyi gelmişti. Hülasa bırakıp losyona geçtim çizgi eski yerine geldi.
    Konu Miracle tarafından (31.10.2014 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

merhaba arkadaşlar bende 4 aydır kullanıyorum ,vücüt kıllarında bariz dökülme yaptı finas acaba bu mantıkla saça iyi gelmesi gerekmez mi

Alıntı painkiller26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende 4 aydır kullanıyorum ,vücüt kıllarında bariz dökülme yaptı finas acaba bu mantıkla saça iyi gelmesi gerekmez mi
    Evet mantık düz ve doğru...
    Konu Miracle tarafından (31.10.2014 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde saçımı çekince gelen 100 tel artık göğüs kıllarımdan geliyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finas kullanip da bu sürede çok kilo aldım-göbek yaptım diyenler var mi ? Boyle bi yanetkiden soz ediliyor da genel olarak gorulen bisey mi yoksa herkeste olmuyor mu?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finas kullanip da bu sürede çok kilo aldım-göbek yaptım diyenler var mi ? Boyle bi yanetkiden soz ediliyor da genel olarak gorulen bisey mi yoksa herkeste olmuyor mu?
    Beni en çok rahatsız eden yanetki bu. 5-6 kilo aldım.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olabiliyor özellikle finasın serbest testosteronu yükseltiği biliniyor ve şakak kısmı kişiden kişiy edeğişmekle birlikte testoya daha duyarlı buda çizgiyi bozabiliyor. Ben doğal finas yeşil açy tabletleri kullandım ön çizgi ege sahiline dönmüştü normal saçlara iyi gelmişti ama hülasa bırakıp losyona geçtim çizgi eski yerine geldi

Ege bölgesinde oturuyorsun abi galiba

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lahmacun kac aydir kullaniyorsun ve de kilo alimi hala devam ediyo mu yoksa sabitleniyo mu bi yerde? Ben de yakinda baslamayi dusunuyorum ve spora da devam edecegim yagsiz bi vucudum umarim kilo ve gobek yapmaz

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lahmacun kac aydir kullaniyorsun ve de kilo alimi hala devam ediyo mu yoksa sabitleniyo mu bi yerde? Ben de yakinda baslamayi dusunuyorum ve spora da devam edecegim yagsiz bi vucudum umarim kilo ve gobek yapmaz
    3 ay fin 1 ay dut. Kilo alımı devam ediyor. Spor sıfır. Yemek yeme sonuna kadar. Bunların da faktörü çok tabiki.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon