Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sizce umut var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    minox u 1 saat sonra yıkayıp kullanmayı dene bide . ayrıca o losyonu ya 100 ml yap yada aldactone 2 kutu at spiro miktarı az senın yaptığın losyonda

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir daha ki seferde 200 ml içine 2 kutu atmayı düşünüyorum teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Minoxil 2 sene sonra bende egzama yaptı 1 hafta bıraktım tekrar başladım sürdüğüm an kaşıntı başlıyor resmen saçlarımı yoldum bir önerisi olan var mı bu konuda?

pejocu
    Guest
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil 2 sene sonra bende egzama yaptı 1 hafta bıraktım tekrar başladım sürdüğüm an kaşıntı başlıyor resmen saçlarımı yoldum bir önerisi olan var mı bu konuda?
    minoxu bırakmayı neden denemiyorsun iyi gelmeyen şeyi inatla kullanmayın bendede aynısını yaptı minox ama zaman kaybı bu saatten sonra her kullanmdığında aynı etkiyi yapacak dökecek ve kaşındıracak kullanma bırakınca göreceksin diğer ilaçların işe yaradığını farkediceksin

Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxu bırakmayı neden denemiyorsun iyi gelmeyen şeyi inatla kullanmayın bendede aynısını yaptı minox ama zaman kaybı bu saatten sonra her kullanmdığında aynı etkiyi yapacak dökecek ve kaşındıracak kullanma bırakınca göreceksin diğer ilaçların işe yaradığını farkediceksin
    Minoxu birden bırakmanın şok dökülme yapacağı korkusu var. Bugun sondu zaten çünkü dayanılamayacak bir kaşıntı yapmaya başladı. Dut ve mini birden bırakmak zorunda kaldım dutası minox içinde çözüyordum.

Dutası etil alkol içine karıştırmayı düşünüyordum ki bir arkadaş minoxta alerji büyük ihtimalle ppg veya alkole karşıdır o hazırlayacağı losyonda aynısı olacaktır yine dedi açıkçası şuan ne yapacağımı bilmiyorum

pejocu
    Guest
    alakası yok bende şuanda içinde alkol bulunan losyon kullanıyorum ama bu minoxun yaptığı gibi döküntü kaşıntı yapmıyor ayrıca minoxu birden bırakmayla yavaş yavaş bırakma arasında hiçbir fark olmuyor minoxu bırak diğer ilaçlarla devam et öyle dene bence

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    Sizin tedaviniz nedir acaba?

pejocu
    Guest
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    Sizin tedaviniz nedir acaba?
    rica ederim ben sadece miracle kullanıyorum şuanda dökülme hiç yok bu tedaviye minox eklesem yerle bir oluyor avuç avuç saç dökülüyor döngü falanda değil inatla kullansamda geçmek bilmiyor hemde minoxlar orjinal rogain foam amerikadan alıyorum yinede olmuyor

Ketoral + azelderm kullanmaya başladım şakaklar için ancak etkisini henüz göremedim çünkü 10 gün civarı oldu. Ama bir dene derim

Alıntı dokuldudokulecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral + azelderm kullanmaya başladım şakaklar için ancak etkisini henüz göremedim çünkü 10 gün civarı oldu. Ama bir dene derim
    Ketorale başladım azalderm deride soyulma yapıyor diye başlamadım. Daha çok tepe canımı sıkıyor çok seyreldi gün ışığında aşırı belli oluyor.
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12