Herkese merhaba
Yaklaşık 2 haftadır forumu geziyorum eski konulara bakıyorum ve çok kararsız kaldım nasıl bir tedavi izlemeliyim.
(-) 1 Ay boyunca Loreal Serioxyl kullandım.Sonra eczaneden minoxili ve avodartı(10) aldım.Geçtiğimiz 1 hafta boyunca kullandım. Fakat ben zaten hali hazırda beyin sisi denilen olayı yoğun yaşıyorum.
Yani bu konsantrasyon ve unutkanlık olayını lise 3-4 den itibaren gözlemliyorum. Bu yaşıma kadar da herhalde normal bir şey bu vitamin eksikliğine ya da her insanda oluyordur diyerek öteledim.

Ama final dönemindeyim ve büt sonrası bu konuda doktora gidicem.

Şimdi forumu karıştırdım ve minox +dut u 1 hafta kullandım fakat bu dut ve gerekse oral ilaçların beyin fonksiyonlarına kalıcı hasar bırakabileceğini idrak ettikten sonra kullanmayı düşünmüyorum.
(*) 1 haftalk minox tecrübem ile fark ettim ki serioxyl ile çıkardığım sanırım küçük küçük saç kıllarını döküyorum sürekli.Şuan ki saçlarımın uzunluğunun 3 te 1 i kadar uzamışlar sanırım başladığımdan beri bu küçük tüyleri arada da uzun saçlarımı döküyorum.

Sizlerden istediğim tecrübelerinize dayanarak şuan ki saçımı koruyabileceğim 2-3 sene içerisinde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum öğrenciyiz parayı hemen denkleyemiyorum.
En son ki kararsızlığımla ne yapmamı önerirsiniz?

https://drive.google.com/open?id=1wW...QPcHMdefmGDr8_