9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Yeni Üye

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Herkese merhaba
    Yaklaşık 2 haftadır forumu geziyorum eski konulara bakıyorum ve çok kararsız kaldım nasıl bir tedavi izlemeliyim.
    (-) 1 Ay boyunca Loreal Serioxyl kullandım.Sonra eczaneden minoxili ve avodartı(10) aldım.Geçtiğimiz 1 hafta boyunca kullandım. Fakat ben zaten hali hazırda beyin sisi denilen olayı yoğun yaşıyorum.
    Yani bu konsantrasyon ve unutkanlık olayını lise 3-4 den itibaren gözlemliyorum. Bu yaşıma kadar da herhalde normal bir şey bu vitamin eksikliğine ya da her insanda oluyordur diyerek öteledim.

Ama final dönemindeyim ve büt sonrası bu konuda doktora gidicem.

Şimdi forumu karıştırdım ve minox +dut u 1 hafta kullandım fakat bu dut ve gerekse oral ilaçların beyin fonksiyonlarına kalıcı hasar bırakabileceğini idrak ettikten sonra kullanmayı düşünmüyorum.
    (*) 1 haftalk minox tecrübem ile fark ettim ki serioxyl ile çıkardığım sanırım küçük küçük saç kıllarını döküyorum sürekli.Şuan ki saçlarımın uzunluğunun 3 te 1 i kadar uzamışlar sanırım başladığımdan beri bu küçük tüyleri arada da uzun saçlarımı döküyorum.

Sizlerden istediğim tecrübelerinize dayanarak şuan ki saçımı koruyabileceğim 2-3 sene içerisinde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum öğrenciyiz parayı hemen denkleyemiyorum.
    En son ki kararsızlığımla ne yapmamı önerirsiniz?

https://drive.google.com/open?id=1wW...QPcHMdefmGDr8_

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    usta bu ekimsiz çok rahat tatmin edici seviyeye gelir ki ekim sonrası yine koruma altına alman lazım. seti cell başlayabilirsin
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Senin açıklığın kolay kapanır bence sadece vertex de açıklık görüyorum ön taraf da saç çizgin geriye kaymış ergenliğe giren her erkekte olduğu gibi yada saçın Çok uzun fark edemiyorum.
    Sana tedavi önerim:
    Minoxidil günde 2 kere 12 fıs
    Günde 2 tane tablet vitamin için
    Bide miracle losyon
    Bunları kullan işe yaramaz ise o zaman anti androjen kullan bu iş sabır işi sabırlı olmazsan tedavini düzenli uygulamazsan erken bırakırsan sonuç alamazsın.

Yeni Üye
    Açıkcası bende minox başladım tepede etkili dedikleri için bir de dermastamp aldım 1.5mm haftalık yapmayı düşünüyorum.
    Fakat bu döngü olayı belalı bir hal mi alıyor yani döngüde yine böyle bir açıklık olacaksa hiç sorun değil tamamen uyguladığım bölge kel mi kalıyor kullanan arkadaşlar yeşillendirebilirse çok iyi olur
    Hani minoxu kullanıp yeni kullanmayı düşünenlere hiç başlama diyenlerde var onu merak ettim sadece

Yeni Üye
    adam beyin sisi yaşıyorum diyor siz miracle losyon, anti androjen diyorsunuz, ki adam sorun yaşadım diyor. Hiç birini kullanma kardeşim sen, çok problem yapıyorsan Miracle üstada mesaj at güvenli etkenler kullan Allah korusun beyin sisi durumun dahada kötüye gidebilir.

Yeni Üye
    Güvenli etken sadece minoxidil bide biotin hapları var başka türlü saç dökülmesiyle savaşamazsınki her türlü tedavide az da olsa çok da olsa anti androjen var güzel kardeşim
    Miracle hoca da ru önericek en güvenli oda anti androjen zaten. Hastalığın varsa ozaman saç ekimi en mantıklı çözüm dostum yoksa kabak çekirdeği ile yeşil çay ile masaj ile olucak iş değil erkek tipi dökülmede

seti advancell de deneyimleyebilirsiniz hep androjenlere sıkışıp kalmak da yanlış.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

seti advancell ile işi götüren kaç üye vardır kim bilir, siz bakmayın dökülmesini durduran çoğu kişi eskisi kadar girmiyor yani çok da mümkün.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seti advancell ile işi götüren kaç üye vardır kim bilir, siz bakmayın dökülmesini durduran çoğu kişi eskisi kadar girmiyor yani çok da mümkün.
    hocam benim konumada bakabilir misiniz
    https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=5445
    son sayfaya yeni resimleri ekledim yorumlarinizi bekliyorum