Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 19 Yaşından İtibaren Fotoğraflı Tedavi Günlüğüm (temel tedavi: masaj)

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapabiliyorsan yakı+ısırgan+nane yap ama yoksa yakı+nane daha iyi olabilir. Yakı+nane alkol içinde homojen çözünüyor mu bu önemli. Eğer öyle oluyorsa alkolle daha iyi verim alırsın çünkü taşıyıcı görevi görür ama alkolün oranını iyi ayarlayamazsan da alkol saçına zarar verir. O yüzden günlük demleme şeklinde dene bana kalırsa her türlü ciltten emiliyor zaten. Bir süre kullan gözlemle yoksa değiştirirsin.
    Abi şu natursim in sitesinden hangi naneyi almam gerektiğini gösterebilir misin ben bulamadım da.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardesim saclar gidici yasin gencmis daha . yasin genc oldugu icin kurtaririsin bende genc yasta tedaviye baslamistim . tabi sadece minox uc yil kullandim . son bir senedir adam akilli tedavi uyguluyorum bilinclice . su an saclarim bes sene Önceainden iyi durumda diyebilirim . sanslisin su an bir suru tedavi yontemi var onceden minox finanas disinda bisey yoktu oda finansin yorumlarini okuynca adam tirsiyordu . ama tabiki oyle degilmis leblebi gibi yutuyom hic bi problemde yok . tedavi onerisine gelince miracle minox oral fin isini gorur. Ama oral fini sana birakiyorum yasin genc ben 23,yasinda fine baslamistim . oralsizda guzel sonuc alirsin
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dokuldudokulecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi şu natursim in sitesinden hangi naneyi almam gerektiğini gösterebilir misin ben bulamadım da.
    Abi valla ben de bulamadım yok sanırım sen yakınlarda aktar varsa ordan al bence yoksa yakı+ısırgan da yapabilirsin iş görür.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Stresli zamanlardan geçeceksin takarsan her şeyi saçları unut. Artı dikkat et seboreye(egzemaya yakalanma). Bu saçları 15 yaşlara döndürmek kolay.finas androcur kullanma yaşın genç. Sonra hormonları bozan.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi valla ben de bulamadım yok sanırım sen yakınlarda aktar varsa ordan al bence yoksa yakı+ısırgan da yapabilirsin iş görür.
    Abi ben arifoğlundan aldım dediğin şeyleri hallettim, demledim akşamları demlenmiş şeyden saçıma sürüp saçı ıslatıyorum yıkar gibi.
    Sonra öyle ıslak uyuyorum, doğru mu kullanıyorum böyle?

Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stresli zamanlardan geçeceksin takarsan her şeyi saçları unut. Artı dikkat et seboreye(egzemaya yakalanma). Bu saçları 15 yaşlara döndürmek kolay.finas androcur kullanma yaşın genç. Sonra hormonları bozan.
    Eyvallah abi önerilerin için, kafama daha az takmaya çalışıyorum her şeyi. Saçları 15 yaşına döndürmek kolay derken tavsiye ettiğin bi tedavi var mı yoksa stresi kesersen zaten gidişat daha iyi olur mu demek istedin?

Banned
    saçlarınız gayet iyi durumdalar. Hafif bir tedavi ve özellikle de bitkisel koldan işe girişin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dokuldudokulecek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben arifoğlundan aldım dediğin şeyleri hallettim, demledim akşamları demlenmiş şeyden saçıma sürüp saçı ıslatıyorum yıkar gibi.
    Sonra öyle ıslak uyuyorum, doğru mu kullanıyorum böyle?
    Aynen öyle kullan ertesi gün de çok kalıntı vs kalırsa sabah yıkarsın.

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarınız gayet iyi durumdalar. Hafif bir tedavi ve özellikle de bitkisel koldan işe girişin.
    Teşekkür ederim yorumunuz için, bitkisel tedavi anlamında yakı-ısırgan-nane yi kaynatıp demleyip saçıma sürüyorum akşamları, bunun dışında önerebileceğiniz bitkisel bir tedavi var mı?

Bir de ketoral azelderm vertex e sürsem orada da etkisi olur korur mu? Şakaklarda daha etkili oluyor diye duydum o yüzden emin olamadım kullanma konusunda.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon