Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
109 sonuçtan 101 ile 109 arası

Konu: 3 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadaslar bu isi cozen dudasterid minoxil minoxidil bi here kadar cozum sunuor belli bi yerden sonra faydasi olmuor burdaki end buyuk basari tartismasiz dudasterid

Dutasteroidi topikal tek başına kullansak nasıl olur? 6 ay miracle, sonraki 5-6 ay topikal dutasteroid. Miracle hazırlar gibi hazırlasak işe yaramaz mı? Ne dersiniz? Çıkan saçlarımızı da böylece koruyamaz mıyız? Reseptörler de hem duyarlılığını geri kazanır.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yeni Üye
    1 sene 1 ay sonrası guncelleme

Arkadaşlar 2 aydir dutasterid bırakıp finasterid e gectim, bunda sebep kolesterolumun biraz fazla olması, cok fazla değil ama sınır civarindan çok az fazla. Gelişmeleri sizle paylasicam saclarim daha kötüye mi gidecek iyiye mi gidecek,Dut ile Fin arasındaki güç farkı saçlarımı ne kadar etkileyecek, dutasterid mi kolesterol yaptı yoksa onla alakası yokmu ileride görücem. Takipte kalın, bi de admin şu yazının başlığını degistiremiyorum 14 aya giricem millet 3 ayda yaptım sanıyor bu saclari

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yeni güncelleme ile ilgili fotoğraf ekleyebilir misin?

Yeni Üye
    Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene 1 ay sonrası guncelleme

Arkadaşlar 2 aydir dutasterid bırakıp finasterid e gectim, bunda sebep kolesterolumun biraz fazla olması, cok fazla değil ama sınır civarindan çok az fazla. Gelişmeleri sizle paylasicam saclarim daha kötüye mi gidecek iyiye mi gidecek,Dut ile Fin arasındaki güç farkı saçlarımı ne kadar etkileyecek, dutasterid mi kolesterol yaptı yoksa onla alakası yokmu ileride görücem. Takipte kalın, bi de admin şu yazının başlığını degistiremiyorum 14 aya giricem millet 3 ayda yaptım sanıyor bu saclari
    hocam bekliyoruz son gelişmeler nasıl

SaçımınDoktoru Üyesi
    beyler bu dutasterid de bu yan etkiler olabilirmiş cidden doğru mu? ozaman nasıl bir risk alıyosunuz ben cesaret edemem bu ilaca :S:S:S

YAN ETKİLERİ:

Cinsel istekte azalma,meni azalması,erkekte meme büyümesi (jinekomasti) gibi seyrek görülen yan etkileri vardır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler azelderm kremi 13 gundur kullaniorum tepe bolgemdeki saclarimi iyice doktu normalde saclarim hic dokulmuodu simdi ketotal krem aldim onu denicem ketoral krem iyimidir sizce

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler azelderm kremi 13 gundur kullaniorum tepe bolgemdeki saclarimi iyice doktu normalde saclarim hic dokulmuodu simdi ketotal krem aldim onu denicem ketoral krem iyimidir sizce
    Azeleik asit dökme yan etkisi çoğu kişide oluyor ancak bu geçici ketoral deneyebilirsiniz tabi ki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Etki bakimindan hangisi daha gucludur adminim yardiminizi bekliorum

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011