Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
109 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 3 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler. benim gördüğüm oral dutasterid ile işi bitirmişsin. sadece minoksidil + azeleik böyle sonuç vermez . Ben minoxu 3 yıldır kullanıyorum ordan biliyorum.

Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavimin 10. ayı , 1 ekim 2016

kusura bakmayın birilerine kızıp forumdan ayrılmıştım, eski fotolarıma bakmak için geri döndüm bazılarınızın sorularını cevapladım, güncel durumun fotolarını istemişsiniz durum budur.

fotolar aynı yerde aynı ışıkta çekilmedi malesef , tayinim çıktı başka şehire, ama mümkün olduğunca saçlarımı ayırarak kökleri görebileceğiniz şekilde fotoları çekmeye çalıştım

şakaklarımın ilk durumlarının fotoları olmadığını farkettim ama kötü çok durumdalardı eskiden,

tedavimden azelaik asiti çıkardım. artık sadece minox dut biotin dermaroller

fotolar:

[/url]

[/url]
    [/url]
    [/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]
    Maaşallah Harika sonuç güle güle tara saçlarını temennim bir daha saç problemiyle uğraşmazsın umarım. Rica etsem tedavi rutinini paylaşırmısın dutası hergünmü kullanıyorsun hiç ara verdinmi ? Yada minoxu hergün uyguluyormusun ? Uyguluyorsan günde kaç kere ara vereinmi vb

Yeni Üye
    Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi sonuç almışsınız. Hiç döngüye girmedi mi?
    döngü denen bişiyin olmadığını düşündüğümden bu sorunuzu cevaplamıycam. İnsanlar minoksu ilk kullanırken saçları döküp yerine güçlü saçlar çıkaracağına inanıyor ama bu olay tedavinin ortasında olunca gerçekleşeceğine inanmıyor ben de bunu anlamıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler. benim gördüğüm oral dutasterid ile işi bitirmişsin. sadece minoksidil + azeleik böyle sonuç vermez . Ben minoxu 3 yıldır kullanıyorum ordan biliyorum.
    kesinlikle doğru

Yeni Üye
    Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah Harika sonuç güle güle tara saçlarını temennim bir daha saç problemiyle uğraşmazsın umarım. Rica etsem tedavi rutinini paylaşırmısın dutası hergünmü kullanıyorsun hiç ara verdinmi ? Yada minoxu hergün uyguluyormusun ? Uyguluyorsan günde kaç kere ara vereinmi vb
    dutas ı hergün kullandım, hiç ara vermedim tatile gittiğim aksattığım bi iki hafta hariç, bu ilaçların yan etkileri herkeste aynı olmaz dikkat etmek lazım, bende yan etki yok ama kimseye öneride bulunamam kullanın diye, bende olmaz sizde büyük yan etkiler görülebilir.ereksiyonda gecikme yada ejekülasyon problemleri görülebilir, evliyseniz eşiniz bebek istiyosa dut sperm yoluyla eşinize geçip bebeğin gelişimini durdurup düşüklere yada sakat kalmaya neden olabilir. evli iseniz ztn kullanmayın bence ama siz bilirsiniz. anlayacağınız dut şakaya gelmez. minoxu da hergün kullanıyorum tabi ki günde 2 kere uygulamaya çalışıyorum ama bazen günde 1 kere uyguluyorum yorgun , yoğun olunca. olabildiğince minox öncesi 0.3 mm bazen 0.5 mm dermaroller uyguluyorum. biotinsiz tedavi olmaz, hergün biotin de kullanıyorum.

Banned
    Sonuç şu haliyle muhteşem görünüyor. Ancak kıyas edebilmek için daha önceki durumun resimlerini görmek lazım. Acaba eski durumu gösteren birkaç foto ekleyebilir misiniz? Bir de dutasterid i 2 günde 1 mi aldınız yoksa günaşırı mı ?

Harika sonuç tebrik ederim. 10 ayda saçlarını resmen geri kazanmışsın ilk haline göre muhteşem ve sağlıklı duruyor.
    Ancak dut kullanımından sonra vücut durumunda herhangi bir değişiklik var mı? 10 ay boyunca kullandıktan sonra yan etki olarak bir şey farketti mi?
    Herkes aynı şeyleri soruyor ve soracaktır da ama isterseniz önceden yaptığınız gibi sonuçlar ve etkiler hakkında bir özet yazı yazabilir misiniz?
    Tedavi şeklinizden faydalanmak isteyenler olabilirler...
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Yeni Üye
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç şu haliyle muhteşem görünüyor. Ancak kıyas edebilmek için daha önceki durumun resimlerini görmek lazım. Acaba eski durumu gösteren birkaç foto ekleyebilir misiniz? Bir de dutasterid i 2 günde 1 mi aldınız yoksa günaşırı mı ?
    valla ben de ztn eski fotoma bakmak için girdim siteye, elimde tedaviye başlamadan önce çekilmiş üstten hiç görüntü yok sadece olanı buraya koyduğum, önden görüntü isterseniz yüklerim ama bulmak biraz sıkıntı olabilir çünkü saçlar gidik olduğundan hep alnımdan yukarısını almıyodum fotolarda kel çıktıklarımı da siliyodum , ama bi bakayım bulup yüklerim bugün

Yeni Üye
    arkadaşlar önceki halimden daha fazla foto istemişsiniz, inanın tüm fotoları ya alında yukarı olmayacak şekilde yada alttan çekiyodum

bi kaç foto buldum bunlar karşıdan çekim iyi göründüklerini düşündüğümden silmemişim sanırım

saçımın üstünün görüntüsü sadece buraya attığım ilk fotoda var, başka bulamadım, asıl ilerlemeyi ben sacımın üst kısmında ve tepesinde yaşadım.

o yüzden bu fotolarda sadece şakaklardaki ilerlemeyi görebilirsiniz üst kısımdaki ilerleme şakağa göre çok çok daha fazla ama öyle diyim size

saçımın bir uzun bir de kısa halini atıyorum, 10. ay fotolarımdan şakaklarımı ellerimle ayırdığım fotolara bakıp karşılaştırma yapabilirsiniz.

saçımın uzun hali:

saçımın kısa hali:

SaçımınDoktoru Üyesi
    vallahi tebrik ederim fakat oral dutasterid kullanımı bana biraz tehlikeli geliyor..

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon