Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
109 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: 3 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Azeleik asiti neden tedavinizden cikardiniz hocam ?

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen bende tam yanaklardan bahsettim vallaha ne saçmış be insanı nereye alıp götürüyo .bazısına kellik yakışıyoda bazısına hiç mi yakışmaz .yakışmıyanlarda biz forumdaşlarız

SaçımınDoktoru Üyesi
    birde minoxu sabah akşam 5 fıs olarak mı kullandınız ?
    avodart sizde cinsel yönden yan etki yapmadı mı hocam ? hergün bir tablet 0.5mg kullanmakta cesaret ister

Yeni Üye
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azeleik asiti neden tedavinizden cikardiniz hocam ?
    Çok etkili oldugunu düşünmüyorum, saç derisini kurutması da cabasi

Yeni Üye
    birde minoxu sabah akşam 5 fıs olarak mı kullandınız ?
    avodart sizde cinsel yönden yan etki yapmadı mı hocam ? hergün bir tablet 0.5mg kullanmakta cesaret ister
    Valla ben hiç bir zaman minox u 5 fıs kullanmadım saç derimin minox la tamamen islandigindan emin olmalıyım, sadece tek şakağıma 3 fıs sıkıyorum, totalde 13-14 fıs oluyodur. Avodart ilk kullanımda yan etki yaptı, boşalmada gecikme oldu, şuan hiç bi yan etkisi yok zamanla azaldı yan etkiler. Herkeste aynı yan etkileri vermez dikkat edin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben hiç bir zaman minox u 5 fıs kullanmadım saç derimin minox la tamamen islandigindan emin olmalıyım, sadece tek şakağıma 3 fıs sıkıyorum, totalde 13-14 fıs oluyodur. Avodart ilk kullanımda yan etki yaptı, boşalmada gecikme oldu, şuan hiç bi yan etkisi yok zamanla azaldı yan etkiler. Herkeste aynı yan etkileri vermez dikkat edin.
    hocam siz baya kullanıyorsunuz minoxu o zaman ya fazla değil mi biraz ? kalpte falan sıkıntı olmadımı hiç ? avodartı uzun süre kullanmayı düşünüyor musunuz hocam ? Allah korusun ilerde cinsel yönden sıkıntılar oluşturabilir , prospektüsünde nadide olsa geçmeyen yan etkilerden falan bahsedilmiş hatta , dikkat edin derim hocam ben cesaret edemediğim için minoxa bile az sayıda avodart atıyorum

Yeni Üye
    hocam siz baya kullanıyorsunuz minoxu o zaman ya fazla değil mi biraz ? kalpte falan sıkıntı olmadımı hiç ? avodartı uzun süre kullanmayı düşünüyor musunuz hocam ? Allah korusun ilerde cinsel yönden sıkıntılar oluşturabilir , prospektüsünde nadide olsa geçmeyen yan etkilerden falan bahsedilmiş hatta , dikkat edin derim hocam ben cesaret edemediğim için minoxa bile az sayıda avodart atıyorum
    Genelde yan etkiler ilk 6 ayda görülüyor , dediğim gibi herkes de aynı etkiler görünmüyor siz benden çok daha fazla yan etki gorebilirsiniz dikkat edin, bu ilaç çok hassas bünyelerinde düşük de olsa kısır yapma olasılığı var ama bu kesin kısır yapar demek değil tüm prostat hastaları bu ilacı kullanıyor öyle olsa prostatdan sorunu olan tüm erkeklerin kısır olması beklenirdi. SİZ yine de temkinli olun tabi. Dediğim gibi suan bende hic bir yan etki yok.

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herhangi bir hormonal test yaptırdınız mı ya da maddi imkanınız varsa sperm testi yaptırın içiniz daha rahat olur. Sonuç gayet güzel yani böyle geri dönüş yapacağımı bilsem kesin bende kullanırdım hiç finesterid denediniz mi ben proscar kullanıyorum fakat böyle bir etki görmedim
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

devrim yapmışsın resmen sevindim snn adına

SaçımınDoktoru Üyesi
    azelaik asit atabılırmıyız MINOXIL'E Etkinliğini artırmak ıcın bu konuda tecrubelı arkadaşlar yardımcı olabılırmı ???
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon