Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
109 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 3 aylık fotograflarım oral dutasterid + minoksidil ve azeleik asit toz karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviye başlama zamanı

foto minoksidili kullandıktan sonra çekildi o yüzden saçlar nemli saçlar

3. ay

3 aylık fotograflarım bunlar

birinci foto 3 ay sonra minoksidili kullandıktan sonra çekildi saçlar nemli o yüzden
    ikinci foto saçlar kuruyken çekildi
    ışık aynı çekilen yer aynı

sol şakağımdaki saç çizgim çok ilerledi, gayet memnunum umarım devam eder ama sağ şakağımdakinden ilerleme çok olmasına rağmen tam istediğim sonuca ulaşamadım. yeterli sayıda villus a sahip değilim sanırım. villuslar olmasa bile yine de var olanı korumak güzel.

şakak fotolarımın ilk halleri yok o yüzden şuanki durumu çekmedim. isterseniz çekerim.

tedavim:

1. oral dutasterid
    2. minoksidil + azeleik asit tozu karışımı
    3. sadece şakak bölgesine 0.5 mm lik dermaroller
    4. biotin, b vit ve çinko içeren multivitamin

10. ay

[/url]
    [/url]
    [/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

[/url]

kusura bakmayın birilerine kızıp forumdan ayrılmıştım, eski fotolarıma bakmak için geri döndüm bazılarınızın sorularını cevapladım, güncel durumun fotolarını istemişsiniz durum budur.

fotolar aynı yerde aynı ışıkta çekilmedi malesef , tayinim çıktı başka şehire, ama mümkün olduğunca saçlarımı ayırarak kökleri görebileceğiniz şekilde fotoları çekmeye çalıştım

şakaklarımın ilk durumlarının fotoları olmadığını farkettim ama kötü çok durumdalardı eskiden,

tedavimden azelaik asiti çıkardım. artık sadece minox dut biotin dermaroller
    Hocam Öncelikle Süper bir tedavi olmuş, Ancak Minoksidile Ara vermeyi düşünüyormusun Tedavinde değişiklikler yapmayı düşünüyormusun 1 sene oldu herhalde kullanmaya başlıyalı
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel sonnuç başarılı

Yeni Üye dht!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendeniz hocam mesaj kutunusu boşaltabilirmisiniz size özel bir sorum olacak

Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer ilk kez minox kullanıyorsanız bu minox etkisi. bende ilk başladığımda minox + azelaik asit ile girdim. her gören diyordu saça ne yaptın diye heyret ile bakıyordu. miracle losyonda kullanıyordum. bu süreç yanlış hatırlamıyorsam 8 ay filan sürdü. sonra korumaya çalıştım tabi saçları hep. sana tavsiyem bu iş sürekli dutas kullanarak olmaz bence onun yerine miracle losyon kullan. güzel verim almışsın umarım dahada gür olur saçların.
    Yani şaçlarınızı halen aynı şekilde korunudunuz?Yaş kaçtı hocam?

Yeni Üye
    Yok tedavide bi değişiklik düşünmüyorum , hele hele minoks a ara vermeyi hiç dusunmuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostum süper sonuç almıssın tebrikler dökülmen vs nasıl suan ne kullanıyorsun tam olarak.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    4. maddedeki biotin, b vitamini ve çinko içeren multivitaminin markası nedir acaba hocam? direkt yazmak istemiyorsaniz özel mesajla da gonderebilirsiniz tesekkurler.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht!!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeniz hocam mesaj kutunusu boşaltabilirmisiniz size özel bir sorum olacak
    mesaj kutum boş kardeşim

Yeni Üye
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. maddedeki biotin, b vitamini ve çinko içeren multivitaminin markası nedir acaba hocam? direkt yazmak istemiyorsaniz özel mesajla da gonderebilirsiniz tesekkurler.
    Nutraxin ürünlerini kullaniyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dentista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nutraxin ürünlerini kullaniyorum
    Valla hocam nw4-5 den tamamen kapatmışsın Şimdi önemli olan bu saçları uzun seneler sağlıklı koruyabilmek Oral dutasteridi uzun zaman kullanamazsın bence topikal Dut yapabilirsin. Yada alternatif miracle losyon olabilir koruman için. Yine Ben Ru ve Cellegance ikilisiyle Saçların uzun seneler korunabileceğini düşünüyorum.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon