Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: sizce finasteridin yan etkileri abartılıyor mu

Cesaretinden dolayı tebrik ederim.yaş kaç? umarım kalıcı bir durum oluşmaz.

Aynen biz 1 mg finans kullansak mi diye dusunuyoz adamlar neler yapiyo hocam bence kesinlikle bırakınca bi test yapyirman lazim inssalah kalici yan etki yoktur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar finanasi vucut kolay tolere ediyor . cinsel olarak yan etki gormezssiniz . su an bana leblebi gibi geliyor cinswl istekte fazla bu aralar artti yine canimi sıkmaya basladi 1 haftadir oral aldactone kullaniyom bi nebze azaldi ama bugu yine fazla .fin veya dut bu tip ilaclarda saci yuzde doksan ihtimalle.korurusunuz ama sac cikisi sac ttipinize bagli sacinizin ana dokulme.sebebi dht ise guzel sonuc alirsiniz . ama benim gibi testoyada duyarliysa ozaman korrsunuz finansin yanina biseyler yapistirmaniz lazim . sac dokulmesi yasyanalrda genelde testoya da duyarli oluyor testoyya duyarli olmayan sac tipi nadir.kullancaksaniz eger tavsiyem gunde bir 0.5 ile baslayin sonra azaltin . saclari cikarttiktan sonra vucudu dengede tutujm benn su annoyle yapiyorum .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123