Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fitnessdan dolayı döküntü

Yeni Üye

Fitnessdan dolayı döküntü

Arkadaşlar 1 yıldan fazladır saçımı gerekli dth blocekerla minoxille koruyordum ve bu süreç çok iyi gidiyordu 3 aydır spor yapıyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum ve gözlemledim spordan dolayı testeteron hormonu arttıkça saçlarım çok dökülmeye başladı nasıl önlem alabiliriz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gerekli dht blocker nedir hocam açar mısın burayı briaz ? ne sıklıkla dht blocker ve nasıl oral mı kullanjdın anlayamadım
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Minoxil devamlı yanında zix Losyon ve miracle losyon degisimli kullanıyordum şu aralar ama engelleyemiyorum şakaklar gerilemeye başladı

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    androjen antagonisti kullanabilirsiniz, ketoral krem/şampuan bu işi görür. daha etkili bir antagonist ise ru58841 ve cb0301’dir. ben zixin yanına ru eklemeyi düşünüyorum beraber çok iyi çalışırlar sinerji ile
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Ru ya bütçe yetmiyor malasef öğrenciyim o yüzden şuan min dut ve zix miracle arasında değişmeli kullanıyorum

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durumunuzu anlıyorum da topikal östrojen ve dutasterid gibi 5ar inhibitörleri kalıcı zararlar verebiliyor. aylık 100 küsür tl’yi ben de zar zor ayırabilyorum ama ayırmak zorundayız hocam sağlıktan olunca istediğiniz parayı dökün olmuyor yani
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Minoxil döngüsü olmasın 1 yıldan fazladır kullanıyorum demişsiniz? Kreatin vs kullanmıyorsanız dökülmeye etki etmez pek yani bende etmemişti spor.. Testosteron uzun süreli yükseltmiyo diye biliyorum bbuilding..

Yeni Üye
    Peki kami hocam minoxil ve zix ve ketoral 3 lusu olarak uzun zamanlar kullanabilir miyim

Çizgide geri çekilme yoksa dökülme sorun olmamalıdır artar normaldir. Bu sırf artan metabolizma sebebiyle bile olur ve aynı şekilde folikül üretkenliği de artar. Dediklerimi bir kontrol edin protein takviyesi alıyor musunuz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Evet hocam çizgi geri çekildi alnım genişledi şakaklar geriye doğru gitmeye başladı ve önceki makalede okuduğum gibi deri incelip sertleşiyor protein takviyesi almıyorum doğal ama bol proteinli ağırlıklı besleniyorum saçım içinde miracle Losyon ve minox kullanıyorum ama malasef gerilemeyi engelleyemiyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon