28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çaresiz miyiz ? Yoksa Çaresizlik Sendromu mu ?

Threaded View

Çaresiz miyiz ? Yoksa Çaresizlik Sendromu mu ?

Son dönemlerde oldukça çaresizlik hisseden arkadaşlarımızın yazılarına şahit oluyorum. Öncelikle arkadaşların durumlarının en iyi hale gelebilmesini gerçekten yürekten diliyorum ve söyleyeceklerimden tenzih ederim zira aşağıda maddeler halinde yazacağım bir çok hususta gözden kaçmakta ve yanıltıcı bilgi üretilmesine sebep olmakta.

1- Sorunu devam eden siteye uğruyor durumu düzelen doğru düzgün girmiyor bile kendimin bizzat tanıdığı onlarca kişi var. Yani burası sauna hamam ya da cafe filan değil...

2- Saçındaki ilerlemeyi tespit edemeyen gözlem gücü çok zayıf arkadaşlarımız var.

3- Oral ilaç kullanıp hormonal sistemini harap edip reseptörleri troidi fsh lh gnrh kortizolu harap eden dökülmesi durmayan hatta beter olanlar var ve kalkıp ağıtlar yakıp moral bozabiliyorlar (onlarıda anlayışla karşılıyorum tabi ki ) Bu arada kiminde de eksik parça oral ilaç oluyor ve harika sonuçlar alıyor.

4- 1 haftada sonuç vermesi lazım abi bende hızlı etki eder diyip 1-2 haftada ilaç değiştirenlar var

5- Etken direnci gelişen ve ilaç değiştirmeyi tedavi yenilemeyei bilmeyen arkadaşlar var.

6- Curt Cobain gibi yaşayıp sonra 2 losyon sürdüm artık brad pitt olsun saçlarım diye bekleyenler var...

7- Gerçekten moral bazmak isteyen tamamen yalancı ürün pazarlayan ya da klinik tedavi uygulayan yalan yorumlar yazan yanlış yönlendiren üye kılığında sahtekarlar var.

8- Doğru dozda ve sayıda etken kullanamayan arkadaşlar var.

8- Altta az önce çektiğim resmim var miracle tedavimde iyi durumuma ait resmi de ekliyorum bakınız gerileme değil hatta ilerleme var değil mi ? Çünkü saç çizgim yarım cm den fazla aşağı indi mesela ben dün sadece elseve sürdüm bir kere ondan önceki günde bir kere bepantol köpük nasıl mı ? iğneleme yapıyorum bir süredir bir gün sonrada bir kere minox ya da cell sürerim belki onuda sürmem çünkü kendimi izliyorum dinliyorum ihtiyacım olanı zamanında kullanmaya denemeye/yanılmaya-yanılmamaya-ders çıkarmaya çalışıyorum. Cellagance hiç bir şey yapmadanda beni bundan ileri atabiliyor ancak ben sadece bir etkene yaslanmak istemiyorum. Miracle vb neden sürekli kullanmadığımı sorabilirsiniz yeri geliyor kullanıyorum ancak en hafif ve beni az yoracak tedavi kombinasyonu için çalışıyorum. Tabi ki pek yakında hepsini sizinle paylaşacağım.
    Kendinizi tanıyın tahlil vs ne gerekiyorsa yapın muhakak size uygun bir tedavi kombinasyonu vardır tabi herşeyi deneyip sonuç alamayan bazı arkadaşlarımızda vardır olmuştur ancak bu sizin mücadeleyi bırakmanızı gerektirmiyor.

Bu 2 yıl önceki tedaviye başladığım durum

Eklenti 35

Bu Miracleden iyi sonuç alıp paylaştığım durum

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_2016-02-23-08-53-16.jpg
Görüntüleme: 822
Büyüklüğü:  93.8 KB (Kilobyte)
ID:	3043

Bu da şimdiki halim bugün çektim

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_2016-02-23-09-04-33.jpg
Görüntüleme: 853
Büyüklüğü:  51.1 KB (Kilobyte)
ID:	3044
    Konu Miracle tarafından (23.02.2016 Saat 09:17 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .