Sayfa 1/8 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Deneyimli tecrübe edinmiş arkadaşlar lütfen bana yardimci olurmusunuz

Deneyimli tecrübe edinmiş arkadaşlar lütfen bana yardimci olurmusunuz

Arkadaşlar yaşım 30,ailemde babam kel,dayılarımın hepsi kel büyük ihtimal bende kel kalıcam ama buna şu an hazır değilim,en az bi4-5 sene daha beni idare etsin istiyorum, eylül ayında doktora gittim saçlarım dökülüyor diye, bana minoxidil ve alpecin şampuan verdi bunları yaklaşık 3 ay kullandım çok güzel sonuç aldım, şakaklar ve saçlarımın tam orta kısmı açılıyordu hafif olarak, minoxu baş ağrısı yapıyor diye bıraktım buradaki yazıları felan okuyarak hep tecrübe edindim minox yan etkilerinide bilmiyordum öğrendim, yan etkisiz ilaç olan hair forte sprey ve xpecia tablet aldım tableti günde bazen iki bazen bir tane içtiğim oluyor spreyi sabah akşam sıkıyorum yan etkisiz diye bunları tercih ettim, ama minox gibi bi etki göremedim açıkçası var olan yani minoxun cıkardıklarıda dökülmedi koruyor hala ama yeni saç çıkartmıyor yani minoxtaki gibi birden bire o ani saç çıkışı bu ürünlerde olmadı sanki biraz biraz kaybediyorum gibi bile hissediyorum,şimdi sizlere resimlerimi yükleyeceğim hiç tedaviye başlamadan önceki halimi ve şimdiki son halimi atıcam;
    bu resimler daha tedaviye hiç başlamadan öncekiler
    Img 20151013 172415 - Hızlı Resim
    Img 20151013 172451 - Hızlı Resim

şimdi alttaki resimleride bugün çektim yani 3 ay minox+ alpecin şampuan ve 2 ay hairforte,xpecia tablet ve sawpo şampuan kullandım ve şimdiki halim
    Img 20160214 213552 - Hızlı Resim
    Img 20160214 213613 - Hızlı Resim
    Img 20160214 213651 - Hızlı Resim
    şimdi size sorum şu tecrübeli arkadaşlar, çok agresif bir dökülme yaşamıyorum sadece var olanı korumak birde şakakları biraz daha saçlandırmak istiyorum şu an kullandıklarım yani hairforte ve xpecia bana fayda sağlamıyor gibi yavas yavaş geriye gidiyorum gibi ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz değerli yorumlarınızı dikkatle bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum herkeze..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son attığın 3 fotodan hiçbir şey anlaşılmıyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gelisme var ama bu kalsik minox etkisi olabilir . diger urunleri kullanmadim ama oyle aham saham bi faydasi olan seyler degil
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son attığın 3 fotodan hiçbir şey anlaşılmıyor.
    şimdi bi daha çektim buyur arkadaşım
    Img 20160216 215752 - Hızlı Resim
    Img 20160216 220750 - Hızlı Resim
    Img 20160216 220820 - Hızlı Resim

yorumlarınızı bekliyorum lütfen arkadaşlar neyi kullanacağımı bilmiyorum bana tavsiyede bulunun çok rica ediyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben 20 yim senin saclar benimkinden sik , ama her ihtimale karsi tedaviyi devam ettir bence, tedavi devam ettikce saclar korunuyor. Miracle losyon var forumda onu bak. Neredeyse herkes miracleyi temel tedavi olarak uyguluyor.

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 20 yim senin saclar benimkinden sik , ama her ihtimale karsi tedaviyi devam ettir bence, tedavi devam ettikce saclar korunuyor. Miracle losyon var forumda onu bak. Neredeyse herkes miracleyi temel tedavi olarak uyguluyor.
    öncelikle görüşün için çok teşekkür ediyorum forumu çok iyi araştırdım çoğu ilaç hakkında bilgi edindim,miracle kullanacak durumdamıyım sence,yani illa kullanmam gerektiğinde yan etkilerini göze alarak tabi kullanıcam ama şu an sence buna gerek var mı çok aşırı agresif tipte bir dökülmem yok, ayrıca kullandığım hairforte sprey ve xpecia tablet çok fazla işe yaramıyor yarıyor olsaydı yardım aramazdım şu an zaten,minox a geçicem ama hem baş ağrısı yapıyor hemde uzun süre kullanımda bir süreden sonra etkisi bitiyormuş kullanan arakdaşlar hep öyle yazmışlar ben şu an elimdeki saçları korusam yeticek bana teşekkür ederim..

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya arkadaşlar moralim sıfır yardımınıza ihtiyacım var, minox dutas ve miracle losyon kullandım hiç faydasını göremedim, oral dutas kullandım oda testoyu çıkardı şakaklar daha beter oldu, şimdi 15 gündür andracur kullanıyorum oda zaten beyaz tenliydim sanki yüzümü iyice beyazlattı yada ben paranoya oldum 1 aydır kullanmadığım minox dutasa tekrar başladım saçlar iyice gidio inanılmaz dökülme var bildiğiniz kel kaldım. andracur bende fayda etmiyor heralde yada erkenmi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var

Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar moralim sıfır yardımınıza ihtiyacım var, minox dutas ve miracle losyon kullandım hiç faydasını göremedim, oral dutas kullandım oda testoyu çıkardı şakaklar daha beter oldu, şimdi 15 gündür andracur kullanıyorum oda zaten beyaz tenliydim sanki yüzümü iyice beyazlattı yada ben paranoya oldum 1 aydır kullanmadığım minox dutasa tekrar başladım saçlar iyice gidio inanılmaz dökülme var bildiğiniz kel kaldım. andracur bende fayda etmiyor heralde yada erkenmi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var
    Miracle ve min+dut'u ne kadar süreyle kullandınız? Bir iki ay kullanım ile birşeyler beklemek doğru olmaz bu sebepten ötürü soruyorum.
    Konu saçmasaç tarafından (18.02.2016 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu forumda çok şeyi tecrübe edinmiş deneyimli arkadaşlar var ama sanıyorum ki yardımcı olmuyorlar
    Bizler elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz kardeş. Tabi bizlerin yardımından çok sizin bu işe emek sarfetmeniz gerekiyor. Formda -ben de dahil- insanlar tecrübelerden yola çıkarak kendilerine en uygun olan tedaviyi bulma gayretinde. Bunu yapabilmenin tek yolu da sizlerden geçiyor. Burda internet başında sizlere ufak tefek tavsiyeler vermekten başka yapılabilecek bir şey yok. Fotolarına bakıldığında tepe bölgenin kapandığı görünüyor. Senin yapman gereken şey tepeyi korumak ve şakaklarda çıkış sağlamak. Bunun içinde benim sana tavsiyem min+dut losyon ve ketoral+azalderm kremleri kullanman. Şakaklarda saç çıkarmak çok zahmetli bir iş bunu da bilmen gerek. Birde en az günde bir kez miracle losyon kullanmalısın (saçları miraclenin koruyacağını düşünüyorum). Zamanla tedavini kendin oturtacaksındır. Hair forte spreyi falan bırakabilirsin.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 1/8 123 ... SonSon