Arkadaşlar yaşım 30,ailemde babam kel,dayılarımın hepsi kel büyük ihtimal bende kel kalıcam ama buna şu an hazır değilim,en az bi4-5 sene daha beni idare etsin istiyorum, eylül ayında doktora gittim saçlarım dökülüyor diye, bana minoxidil ve alpecin şampuan verdi bunları yaklaşık 3 ay kullandım çok güzel sonuç aldım, şakaklar ve saçlarımın tam orta kısmı açılıyordu hafif olarak, minoxu baş ağrısı yapıyor diye bıraktım buradaki yazıları felan okuyarak hep tecrübe edindim minox yan etkilerinide bilmiyordum öğrendim, yan etkisiz ilaç olan hair forte sprey ve xpecia tablet aldım tableti günde bazen iki bazen bir tane içtiğim oluyor spreyi sabah akşam sıkıyorum yan etkisiz diye bunları tercih ettim, ama minox gibi bi etki göremedim açıkçası var olan yani minoxun cıkardıklarıda dökülmedi koruyor hala ama yeni saç çıkartmıyor yani minoxtaki gibi birden bire o ani saç çıkışı bu ürünlerde olmadı sanki biraz biraz kaybediyorum gibi bile hissediyorum,şimdi sizlere resimlerimi yükleyeceğim hiç tedaviye başlamadan önceki halimi ve şimdiki son halimi atıcam;
bu resimler daha tedaviye hiç başlamadan öncekiler
Img 20151013 172415 - Hızlı Resim
Img 20151013 172451 - Hızlı Resim

şimdi alttaki resimleride bugün çektim yani 3 ay minox+ alpecin şampuan ve 2 ay hairforte,xpecia tablet ve sawpo şampuan kullandım ve şimdiki halim
Img 20160214 213552 - Hızlı Resim
Img 20160214 213613 - Hızlı Resim
Img 20160214 213651 - Hızlı Resim
şimdi size sorum şu tecrübeli arkadaşlar, çok agresif bir dökülme yaşamıyorum sadece var olanı korumak birde şakakları biraz daha saçlandırmak istiyorum şu an kullandıklarım yani hairforte ve xpecia bana fayda sağlamıyor gibi yavas yavaş geriye gidiyorum gibi ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz değerli yorumlarınızı dikkatle bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum herkeze..