Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
80 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Deneyimli tecrübe edinmiş arkadaşlar lütfen bana yardimci olurmusunuz

Arkadaşlar minoxil i birakmak fakat dutasterid e devam etmek istiyorum,forumda baya baktim bulamadim minoxilsiz dutasterid losyon nasıl yapabilirim bilen bi arkadaş yazabilirmi lütfen??

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim dutasterid uzun süre kullanımında fayda gorursun ama mınoxıl onerırım ben saçı sıfıra vurup kullanmaya başladım 2.ayım doldu gayette ıyı tepkiler alıyorum cevremden yakında bu foruma başarı hıkayemı paylaşıcam
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim dutasterid uzun süre kullanımında fayda gorursun ama mınoxıl onerırım ben saçı sıfıra vurup kullanmaya başladım 2.ayım doldu gayette ıyı tepkiler alıyorum cevremden yakında bu foruma başarı hıkayemı paylaşıcam
    Guzel kardeşim benim daha 2.ayindasin ben bir yildir kullanıyorum minoxil en maximum 4 yada5.ay dan sonra etkisini yitriyor su an sadece topikal dutasterid sayesinde ayakta duruyorum,minoxilsiz bi dutasterid losyon bulmaliyim ne ile karistirmaliyim inanıyorum yardım eden biri olacak

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

resim eklemek istedim takip eden arkadaşlara tecrübe olması ve soruma cevap alabilmek için

resilerimi göndermek istedim hep takip eden arakdaşlara faydam olsun hemde sorularıma cevap bulabileyim diye

Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

resim eklemek istedim takip eden arkadaşlara tecrübe olması ve soruma cevap alabilmek için
    En basitinden miracle losyonda kullanılan Elseve olabilir. Avodartları spreyin içine sıkıp bir süre çalkaladıktan sonra dutasteride losyon hazır. Tresan saç toniğide olabilir. Tresan kepeğe karşıda etkili kepek sorununu çözmemde çok faydası oldu. Ayrıca saçların gayet iyi durumda fazla evham yapıyorsun.

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum son resimlerdeki verimi sadece min dut ile mi aldın yoksa başka birşey kullandın mı?

yaklasik 4 ay min+dut, son bir aydir miracle losyon ve her gun 3barda yesil cay+cig kabak çekirdeği gunde 1 avuç,+ biotin 5mg , baska bir tedavim yok işte bu sıralar minoxili birakmak istiyorum dutasterid losyonu arayisindayim pek hi cevap alamadim acaba Miracle losyon icine atsam nasil olur diye düşünüyorum.

Alıntı Rebelmove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basitinden miracle losyonda kullanılan Elseve olabilir. Avodartları spreyin içine sıkıp bir süre çalkaladıktan sonra dutasteride losyon hazır. Tresan saç toniğide olabilir. Tresan kepeğe karşıda etkili kepek sorununu çözmemde çok faydası oldu. Ayrıca saçların gayet iyi durumda fazla evham yapıyorsun.
    yorumunu yeni farkettim standart olan miracle losyonun içine yani diane+dekort+aldactone içine artı olarak avodartı koysam olurmu 100ml 10 adet ?şu an zaten bana minoxilin bi etkisinin oldugunu düşünmüyorum çıkartabileceğim kadar saçı çıkarttım şimdiki hdefim bunları koruyabilmek o yüzden minoxili bırakmak istiyorum

Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumunu yeni farkettim standart olan miracle losyonun içine yani diane+dekort+aldactone içine artı olarak avodartı koysam olurmu 100ml 10 adet ?şu an zaten bana minoxilin bi etkisinin oldugunu düşünmüyorum çıkartabileceğim kadar saçı çıkarttım şimdiki hdefim bunları koruyabilmek o yüzden minoxili bırakmak istiyorum
    Minoxili azaltarak bırakmanı tavsiye ederim. Miracle losyonun içinede dutasteride ekleyebilirsin. İyi sonuç alanlar var. Etkiye göre eklediğin kapsül sayısını arttırıp azaltabilirsin. Dilersen sadece dutasteride losyonda yapabilirsin.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon