Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
80 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Deneyimli tecrübe edinmiş arkadaşlar lütfen bana yardimci olurmusunuz

teşekkür ederim çok güzel bir yorumdu hairforteyi öyle böyle diye çok anlattılar sitesinde felan ama yaramıyo galiba birşeye

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu forumda çok şeyi tecrübe edinmiş deneyimli arkadaşlar var ama sanıyorum ki yardımcı olmuyorlar
    Herkes tecrübelerini yazmış zaten konu açarak. Başarı hikayeleri bölümüne gir orda kendi dökülmene uygun bi model varsa onun tedavisini uygula. Herkes emek veriyor zaten de sizinkisi bu durumda birazcık hazira kaçmak oluyor

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotolarınıza bakarak,vertex bölgenizin kapandığını söyleyebilirim,minox sizde işe yaramış belliki,ama şakaklar bu işin en zor kısmı,o yüzden şakaklardan çok bir beklentiye girmeyin,hangi tedaviyle devam edeceğinizi sizin tercihinize kalmış,min-dut,mirc-lsyn,keto-azel krm.cellagence,emu oil vs bir çok seçenek var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sagolun yorumlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar

teşekkür ederim çok güzel bir yorumdu hairforteyi öyle böyle diye çok anlattılar sitesinde felan ama yaramıyo galiba birşeye
    Boşuna para harcamışsın hair forteye benim kanaatim pek bir işe yaramadığı yönünde.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizler elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz kardeş. Tabi bizlerin yardımından çok sizin bu işe emek sarfetmeniz gerekiyor. Formda -ben de dahil- insanlar tecrübelerden yola çıkarak kendilerine en uygun olan tedaviyi bulma gayretinde. Bunu yapabilmenin tek yolu da sizlerden geçiyor. Burda internet başında sizlere ufak tefek tavsiyeler vermekten başka yapılabilecek bir şey yok. Fotolarına bakıldığında tepe bölgenin kapandığı görünüyor. Senin yapman gereken şey tepeyi korumak ve şakaklarda çıkış sağlamak. Bunun içinde benim sana tavsiyem min+dut losyon ve ketoral+azalderm kremleri kullanman. Şakaklarda saç çıkarmak çok zahmetli bir iş bunu da bilmen gerek. Birde en az günde bir kez miracle losyon kullanmalısın (saçları miraclenin koruyacağını düşünüyorum). Zamanla tedavini kendin oturtacaksındır. Hair forte spreyi falan bırakabilirsin.
    min+dut kullanmayı istiyorum fakat yan etkiyi en aza indirmek ve forumlarda bahsedilen minoxil döngüsü dediğiniz bir süreden sonra dökülmeyi yaşamamak için 2 günde bir kullansam min+dut sence bi faydası olur mu çünkü çok yogun agresif bir dökülme yaşamıyorum ben ?

Min+dut yerine Miracle'yi günde iki kez kullan durumunu gözlemle kardeş min+dut şart değil miracle de kullanabilirsin.

Min+dut yerine Miracle'yi günde iki kez kullan durumunu gözlemle kardeş min+dut şart değil miracle de kullanabilirsin.
    yorumunu şimdi görüyorum min+dut aldım şimdi eczaneden geliyorum artık bismillah diyeceğim bakalım

yorumunu şimdi görüyorum min+dut aldım şimdi eczaneden geliyorum artık bismillah diyeceğim bakalım
    Gelişmeleri yazarsın burdan tekrar yardımcı oluruz Bismillah her hayrın başı

Gelişmeleri yazarsın burdan tekrar yardımcı oluruz Bismillah her hayrın başı
    2 gün oldu min+dut baslayalı ,baslamadan önce banyoda şampuan kullanırken ellerime bakıyordum 15-20 tel muhakkak geliyordu şu an bir tane bile bulamıyorum anında kesti dökülmeyi şükür.bakalım ileride ne olucak

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon