Herkese iyi aksamlar saclarim 20 yasindan beri dokulur 21 yasindanseyreklik farkertigm icin herkes gibi arsatirmaya basladim ve isim vermiyorum dandik bi kac urun kullandim fayda etti ama tatminetmedi . sonra minoxille tanistim ve uc sene done done idare ettim uc sene sonra baktim basladigim yerdeyim ve finans almaya basladim finansi kullangim ucuncu gunu dokulmem bicak gibi kesti ve iki hafta tek tel sacim dokulmedi ama sonra dokulme devam etti tabi azalarak 6 ay boyunca goze batmiycak sekilde dokulme.devam etti 6 ay sonunda minoxu biraktim . yaklasik 1 ay sonra yeniden basladim ve basladigimda sacimin yuzde 70 ini iki hafta icinde kaybettim acayip bi dokulme oldu anlam veremiyordum cunku finans ts aliyordum sabirla devam ettim dokulme 1 ay surdu tam minoxu birakacaktimki bi gun minox surdigumde elime hic.sac gelmedi ama kafada keldi . bir hafta sonra heryer sac dolmustu ama.kucuk kucuk. İki ay sonunda heryer kapanmisti hersey mukemmeldi ve bes ay sonunda oyle bi sac cikisi olduki inanilmaz jole surebiliyordum hesab edin. Sonra nenolduysa bir anda cinsel istek tavan yapti yerimde duramiyordum cok rahatsiz edici bisey ve ardindan olanlar oldu saclarim tereyagindan kil ceker gibi iki haftads akti gitti . reflex yasiyordum arastormadigim site okumadigim makale kalmadi 10 gun oral dutas aldim dokulme.dahada artti ve orala ogun son verdim .. Miraxle losyon hazirlamaya karar verdim . miracleyi kullandigim ikimci gun sacimda yag felan kalmamisti ve dokulme ikinci gunde bile azalmisti sabirla devam.ettim ve su an yaklasik 2.5 ay oldu heryer kapandi finanastanda fazla.bi yan etki gormemistim miraclede zaten yan etki yok . su an cok memnunum halen heryerden bisey cikiyor sac formunda . finansi sadece sacimi canli gosterdigi icin haftada iki veya uc kere destek olsun diye kullaniyorum .