Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bazı arkadaşlar minox saçını döker falan filan demiş, onu geç bir kere başta bir şok dökülme yapabilir fakat çok daha güçlü gelir o saçlar. Merak ediyorsan sitede birçok araştırma var minox ile ilgili.Zaten araştırdığını, okuduğunu söylüyorsun o yüzden fazla açıklama yapmıyorum.

Ben tavsiye etmem minoxu sana şimdilik.

Neden diyeceksin?

Şimdi saç dökülmesi için bazı silahlar vardır, kimi durdurmada kuvvetlidir kimi saç çıkarmada ve minoxidil kadar etkilisaç çıkartıcı bir madde daha yoktur. Ha ru ve bimap var ama onların henüz ne kadar etkili olduğunu bilmiyoruz, daha fazla insandan geri dönüş almamız lazım.

Senin arka tarafta bir sıkıntı var, ben açıkçası anti-androjen ile devam etmeni tavsiye ederim. Birkaç ay boyunca düzenli bir şekilde kullan, daha iyi olacaktır emin ol. Ayrıca sebore'ye miracle iiyi geliyor diye çok dönüş okudum ben hem bu siteden hem eski siteden. Başlangıçta her ilacın bir ters etkisi olabilir ama kısa vadede değil de uzun vadede incelemek lazım bu maddeleri.

Minoxa ne kadar geç başlarsan senin adına o kadar iyi olur. Çünkü zamanla etkisini kaybediyor ve ilk 12 ay inanılmaz bir etki verip ardından yavaş yavaş vücudun etken maddeye alışmasıyla etkisi azalacaktır. O yüzden ne kadar geç o kadar iyi.

Minoxtan önce dermarolleri dene, o da gayet etkili. Kremlerle kombin bir dermaroller tedavisi yanında anti-androjenle çok iyi sonuçlar verecektir.
Anladım hocam, teşekkürler. Anti-androjen benim bildiğim Miracle losyon var o da saçlarımı gerçekten bayağı kötü bir hale getirmişti, bir daha kullanmak istemiyorum açıkçası başka alternatif ne vardır bilmiyorum pek.