Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Azelaik asit - Dht

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet toz versiyon. Miracle'a ya da tek başına nemlendirmek için kullandıgım bir losyonun içine katacagım kararsız kaldım şu an. Kimyasal ürünler satan bir abimden aldım
    biz de alabilirmyz o kimyasal urunler satan abinden

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    azaldermi bende şırınga ile kullanıyorum. her gün böyle 3 ürünü ayrı ayrı uygulamak biraz zaman alıyor. Toz formda güvenilir bir yer var ise alalım. Bu arada ben eskiden sadece azalderm kullanırken şimdi ketoral ile %50 oranda karıştırıp kullanıyorum arkadaşlar ketoralin de faydası var. zalderm dökülmeyi azaltırken ketoralde kaşıntıyı ciddi oranda azalttı eskiden elim hep kafamdaydı şimdi çok nadir kaşıyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz de alabilirmyz o kimyasal urunler satan abinden
    alabilirsin tabi kardeş niye alamayasın
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    şuan miracle kullanıyorum 100ml elseve 2 kutu aldactone 1 kutu diane25 1 ampul dekort
    bunun içerisine azelaik asit koysam sizce verim alırmıyım birde oranı ne olmalı 100ml için yada
    azelaik asit yerine ketoral ve azalderm krem kullansam dahamı iyi olur ikisini karıştırıp ?

Alıntı Thsylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan miracle kullanıyorum 100ml elseve 2 kutu aldactone 1 kutu diane25 1 ampul dekort
    bunun içerisine azelaik asit koysam sizce verim alırmıyım birde oranı ne olmalı 100ml için yada
    azelaik asit yerine ketoral ve azalderm krem kullansam dahamı iyi olur ikisini karıştırıp ?
    azelderm kremin özü azeleik asit zaten dostum,toz versiyon oldugu icin cok daha rahat oluyor kreme göre. Iki turlu de yapabilirsin kısaca sana kalmış o. Ama 100ml elseve katacaksan, 1 tatlı kaşığı toz azelaik katabilirsin

Yeni Üye
    aslında tedavimin içerisine deksapantenol ve bepanten ampul katmakta istiyorum biraz daha saçları beslemesi için bunuda miracle içerisine katsam azelaik asit ile bir sorun yaşarmıyım bu kadar karıştırmak doğrumudur ? birde ampulleri kaç adet katmam gerekiyor katabiliyorsam.

Bak ben şöyle yapiyorum çok da faydasini gördüm hem de daha 1 ayda. Aldigim garnierın 50ml'lik kısmını ufak bi sprey kutusuna koyup, içine 3 tane bepanthen ampul yani dekspantenol, 1 çay kaşığı da toz azelaik koyuyorum. Yani miracleın içine katmaktan çok daha mantikli

Yeni Üye
    Bu karışımı günde kaç kere kullanıyorsun peki ve hangi saatlerde. Bende bu şekilde yapsam mantılı olacak gibi hepsini karıştırmak istemiyorum. Elseve yapsam bunu bir sorun olmaz sanırım

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    spiro azealik retionik asit solusyon yapmayı dusunuyorum oranları kım soylıcek arkadaslar nasıl yapıcagımı bılmıyorum

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spiro azealik retionik asit solusyon yapmayı dusunuyorum oranları kım soylıcek arkadaslar nasıl yapıcagımı bılmıyorum
    ayrı ayrımı yoksa karışım mı yapacaksın. ve ne ile çözeceksin ona göre
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler