4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ne Yapmam Lazım

Ne Yapmam Lazım

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

arkadaşlar merhaba yaşım 25 4-5 senedir saç dökülmesi problemi yaşıyorum saçlarım ince telli bir yapıya sahip son 6-7 aydır dökülmem yavaşaldı 3 sene once 6-7 ay gibi minox kullanıp bırakmıştım ondan sonrada hiç bir tedavi denemedim şuan bir tedavi yapmıyorum ne yapmam lazım fotoğrafları türkiye de ünlü bir ekimciye gösterdim finasteride kullanmamı söyledi saçlar toparlanabilir ekime bile gerek kalmaz dedi 6 ay boyuncu kullan tekrar resim gönder dedi ama ben daha başlamadım finasa yorumları okudum korktum açıkcası ön tarafda daha çok dökülme yapıyor diyor kullananlar sizce ne yapmalıyım saçlarım toparlanırmı medikal tedavide.

Saçlarını kurtarabilirsin kardeş durumun çok fena değil. Miracle yada min+dut losyonlardan biriyle başla. Bizler genel olarak ağız yoluyla ilaç alımından taraf değiliz hem yan etki açısından hemde fayda açısından topikal tedaviler uygulaman daha doğru olacaktır. İki losyondan biriyle başla zamanla durumuna göre takviyeler yada değişiklikler yapman yönünde tavsiyeler veririz.
    Konu saçmasaç tarafından (02.03.2016 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Chris gangi doktor dedi finansi bende 2 unlu ekimciyle konustum banada finas onerdiler anlamiyorum ben adamlar o kadar para istiyorlar 2 3 bin kok icin 20 30 milyar bide ilac kullanacan basacam ben o parayi veriyosam bidaha sac proplemim olmamasi lazim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Eğer losyon kullanacaksan bence saçlarını kısa kestirip tedaviye başla benimde dökülmem seninki gibi geniş alanda etkili yeni konu açan bir arkadaş var onun saçlarıda seninki gibi 3 ayda minox-azelaik asit +oral dutla müthiş bir sonuç yakalamış tabi sen oral istemezsen minoxun içine dut atarsın. Benim kendi fikrime göre daha önce minox kullandığın için şok dökülme yaşayabilirsin zaten dökülmende durmuş 4 5 aya güzel sonuçlar almaya başlarsın tedavinde başarılar.