5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: otacı ısırganlı doğal sabun

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

otacı ısırganlı doğal sabun

Arkadaslar sabunu kullanmis olan varmi yorumlarinizi bekliyorum.

Otacının sitesinde yazan aciklama;

Doğal sabun bazı,melisa yağı,zeytinyağı,limon yağı,ısırgan yaprağı ekstresi,çörekotu yağı ve ısırgan yaprakları içermektedir.
    Bileşimindeki ısırgan yaprağı ekstresi ve çörekotu yağı;yağlı,kepekli ve dökülen saçların bakımında tedaviye yardımcı olur.
    Problemli ve zayıf saçların güçlenmesine destek olur.
    Bileşimindeki saf zeytinyağı cildi besler,kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.
    Dermatolojik testleri yapılmıştır.
    Hipoalerjeniktir,ciltte hassasiyet ve alerjiye neden olmaz.
    Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ısırgan otununun saça faydası var elbette deriyi temizleyip saçı beslemeye yardımcı olur saçı canlandırır anti-dht etkiside var diye biliyorum yanlış olmasın ama saçta çok kısa süre üründen çok daha fazlası beklenemez bi sabun veya şampuandan..
    Ben şuanda defne sabunu kullanıyorum doğal olan bütün sabunların saça faydası vardır..

Mesele temizlemek temizlerkende 5 dakikada olsa saca zara vermeyen en dogal ve en yararli urunu kullanmak amac yorumun icin tesekkur ederim kardesim.

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sabunu kullanmis olan varmi yorumlarinizi bekliyorum.

Otacının sitesinde yazan aciklama;

Doğal sabun bazı,melisa yağı,zeytinyağı,limon yağı,ısırgan yaprağı ekstresi,çörekotu yağı ve ısırgan yaprakları içermektedir.
    Bileşimindeki ısırgan yaprağı ekstresi ve çörekotu yağı;yağlı,kepekli ve dökülen saçların bakımında tedaviye yardımcı olur.
    Problemli ve zayıf saçların güçlenmesine destek olur.
    Bileşimindeki saf zeytinyağı cildi besler,kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.
    Dermatolojik testleri yapılmıştır.
    Hipoalerjeniktir,ciltte hassasiyet ve alerjiye neden olmaz.
    Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
    Isırgan bitkisinin saça olımlu etkisi artık tartışılmıyor bile ama o işin ustası Alman üretimi tresan. Yıllar önce kimse ısırganı bişmiyorken piyasadaydı. Almanların sebamedte de ginko kafein gibi bitkisel içeriklere yer vermesinde olduğu gibi bir çok dünya devi markası, doğal ürünlere yavaş yavaş hakkını veriyor.

Eski insanlari goruyorsunuzdur fotolardan filmlerden 50 lerin 60 larin adamlari nasil saclilar o zaman kimyasal yok gdo yok bir sey yok hersey dogal.