5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kelliğe neden olan protein bulundu

Kelliğe neden olan protein bulundu

Arkadaşlar bu araştırma hakkında ne düşünüyorsunuz 2 yıl geçmiş üstünden.5 yıl içinde tarihe karışacak diyor haberde. Kelliğe neden olan protein bulundu. Kellik 5 yıl içinde tarihe karışıyor. - YouTube

miracle
    Guest
    Bu konu çok heyecan verici saç dökülmesindeki mekanizmadaki bütün aktorler ortaya çıkıyor ben bunlardan birini denedim ve kesinlikle etkili ancak pgd2 inhibe edilmesi etkili olsada saç uyarıcı pge1 ve pge2 enzimlerinide artiran ideal bir kombinasyom bu işi çözecek gibi görünüyor çünkü hormonlarla oynamadan sifir yanetki ile sadece son mesajciyi Yok ederek saç dökülmesinin onlenmesi fikri benim şuan en onem verdiğim konu. Mesela latanoprost ve bimatopros pgd2 inhibutoru ve kirpik buyutucu olarak fda dan onay almis ve halihazırda eczanelerde satiliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu haber pgd2 nin sanırım.

filozof
    Guest
    latanoprost iceren xalatan adinda bir goz damlasi var32liraydi losyona ileride eklesek nasil olur yada baska bir muadilini miracle belkide yan etkileri minumum yeni bir losyon yapar suanda elimizdeki is imizi fazlasiyla goruyor zaten.

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    latanoprost iceren xalatan adinda bir goz damlasi var32liraydi losyona ileride eklesek nasil olur yada baska bir muadilini miracle belkide yan etkileri minumum yeni bir losyon yapar suanda elimizdeki is imizi fazlasiyla goruyor zaten.
    Evet 2.5 ml 32 tl kazık biraz ama etkili zaten bimatoprost etkenli ilaç fda dan kirpik uzatma için onay aldi ve satılıyor eczanelerde. Bakalım yanetkisiz birseyler pesindeyiz daha çok bilgi lazım