Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Topikal Finasterid Losyon ve Krem

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi de benim anlamadığım ilaç etken maddelerine ulaşmak bu kadar zor bu adamlar nasıl hazırlıyor bu majistralleri

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Yabancı forumlarda baya popüler bir tedavi fakat bizde pek uygulanmıyor. Bu konuyu hortlatayim kullanmak istenlerin işine yarayabilir. Bende miracle losyon tedavim 6 ayi doldurduğunda 3 ay deneyeceğim.

https://www.minoxidilmax.com/topical...e-does-it-work
    Topikal ile oral arasında dht blocklama oranlarına bakarsanız topikal Fin, oralin yan etkisi dusunuldugunde çok önde.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben topikal fin deneyeceğim ancak biraz zaman var sanırım ona daha. 1 yıldır ileriki planlarımda var. Yalnız topikal alınca da serumdaki DHT miktarı oral ile aynı oranda düşüyormuş yukarıdaki araştırmaya göre. Yan etki bakımından pek bir farkı olmaz o zaman aynı riskler var.
    Konu Zer0 tarafından (01.06.2016 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumlarda baya popüler bir tedavi fakat bizde pek uygulanmıyor. Bu konuyu hortlatayim kullanmak istenlerin işine yarayabilir. Bende miracle losyon tedavim 6 ayi doldurduğunda 3 ay deneyeceğim.

Topikal ile oral arasında dht blocklama oranlarına bakarsanız topikal Fin, oralin yan etkisi dusunuldugunde çok önde.
    kandaki dht yi de düşürüyo topikal kullanmak sanırım ben öyle anladım ayrıca oral alınan finasteride saç derisinde % 40 larda dht azaltıyomuş topikal kullanımında %70 lerde dht bloklama ilginç bi araştırma biz topikal kullanılan ürünlerde de yan etki olayı var o zaman

SaçımınDoktoru Üyesi

çalışmaların orjinallerine bakmadım ama bana biraz çelişkili geldi. topikalin dht yi daha fazla bloklaması kabul edilebilir ama serum dht yi oral kadar hatta iki kez 0.5mg topikalin oralden dahada fazla bloklaması bence mantıklı değil. ki 1mg in ne kadarının deriden emildiği bunun ne kadarının kana karışacağı düşünülürse hiç mantıklı değil.

Arkadaşlar Miracle losyon kesin tedavi midir ? Kesin tedavi ise neden farklı yollara başvuruluyor ? Ve miracle losyon döngüye girer mi ?

Yer
    İstanbul
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışmaların orjinallerine bakmadım ama bana biraz çelişkiikalin dht yi daha fazla bloklaması kabul edilebilir ama serum dht yi oral kadar hatta iki kez 0.5mg topikalin oralden dahada fazla bloklamaası mantıklı değil. ki 1mg in ne kadarının deriden emildiği bunun ne kadarının kana karışacağı düşünülürse hiç mantıklı değil.
    Buyuk ihtimal net emilen miktardır onlar tabiki biz o dozlarda almayacağız. Uyguladigimiz o dozlarda seyretsede emilen o kadar olmayacaktır. Zaten 0.5 mg emilse yan etki gösterir diye dusunuyorum topikal de olsa. Ölusu spirodan daha fazla blocklar bende arada etken değiştirmek için güzel bir seçenek
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Buyuk ihtimal net emilen miktardır onlar tabiki biz o dozlarda almayacağız. Uyguladigimiz o dozlarda seyretsede emilen o kadar olmayacaktır. Zaten 0.5 mg emilse yan etki gösterir diye dusunuyorum topikal de olsa. Ölusu spirodan daha fazla blocklar bende arada etken değiştirmek için güzel bir seçenek
    proscari yillardir kullaniyorum oral olarak cok buyuk beklentilere girmeyin oral proscarda kiminde cok iyi etki edebilir enteresandir ilaclar 40 yas uzeri erkeklerde cok daha iyi sonuc veriyor testonun dusmesinden kaynakli herhalde birde dokulme durdugu icin dokulecegi kadar dokuluyor zaten. Topikal tedaviler olmadan oral tedaviler acikcasi cok iyi sonuclar vermiyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yer
    İstanbul
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscari yillardir kullaniyorum oral olarak cok buyuk beklentilere girmeyin oral proscarda kiminde cok iyi etki edebilir enteresandir ilaclar 40 yas uzeri erkeklerde cok daha iyi sonuc veriyor testonun dusmesinden kaynakli herhalde birde dokulme durdugu icin dokulecegi kadar dokuluyor zaten. Topikal tedaviler olmadan oral tedaviler acikcasi cok iyi sonuclar vermiyor.
    Oral kullanmayı düşünmüyorum zaten, o yüzden bu konuyu hortlattim
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    onu soyleyen ahmet hocadır klınık eczacı yanı ılac yapma yetkısı olan adamdır ınternet tıbbı dedıgı kesın sonuclanmamıs çalışmlar dıkkat etsıysenız gonderdıgınız calısmaların suresı 3 yılı bulmuyor ılk etkı ve orta son etkı kör karşılaştırma denır....
    gelelım fınasterıd lokal olayına lıpozomal tasıyıcılarla seneye pıyasa da olacak dutasa japonya ızn vermek uzerde dozaj sanırım 0.1 olacak fakat ben bunlarla bır sonuc alınacagına ınanmıyorum vıyana unıversıytesınde kursu sahıbı olan ali hoca epidermısı gecsek bıle kıl folıkulunun kendını koruma mekanızmalarını çözemek demekte ama bır basarı olacagından emın fakat yeterlı gelmeyecek buradakı yegane kurtlus stem cell fakat onu da daha kodalyamadık kanser rıskı ve dıer organlara donusme rıskı kı genelde derı halıne gelıyor yalnız leventın verdıgı verılerle dmso ve lıpozomlarla bunu deneye bılırız molekul agırlıgı sanırım dutastan kucuk benım derdım mınox yerını alacak bır urun hala neden yok anlayamıyorum bır tek bu naletmı damar acıcı pge yukseltıcı saklanan ney arkadas ve yağlar hodan emu bunlar neden lıpozomlarla denen mıyor cok daha kuvetlı ve yan etkısız lokalde en azından fın karacıgerın anasını bellemeyecek ama pankreas ve hıpotalamusta ne yapar bılınmez son arastırmlar kotu huylu tum kanserlerı tetıkledıgını ortaya koydu dıkkatlı olunmalı ayrıntılar cevo da var buraya lınklerı atsın vaktım yok sınav maratonundayım
    Konu tosun.t tarafından (02.06.2016 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon